Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Nilüfer Turizm otobüs şirketi
« önceki   123 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Misafir e2e

7 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 16:55

Bende dün İstanbul edirne gittim geldim bu kadar lakayt bir şey görmedim araba 3 te uzunköprü de olacaktı gelmedi 3.5 ta metro aracıyla edirne ye götürüldük orada saat 4.10 arabası arıza yaptı 5 te araba var dediler. Beklerim dedim birkaç müşteri bilet iptal etti metro dan aldı biletleri. Bir müşteri arıza yok yolcu yok diye iptal edildi sefer diye sordu bankodaki kişi sessiz bir şekilde evet dedi. Acıdır arabanı 2 saatte bir yap ama müşteriye saygıyla davran çünkü artık herşeyimiz saatli ona göre hareket ederiz. Bir daha binmem denilirse o firma ölüm fermanı imzalar. Ayrıca çoğu televizyon kulaklık bozuk sıcak su yok kahve çay yok su ve meşrubatla ne kadar sürer. Muavinler ve şoförler ciddiyetsiz arabanın her yerinden sesler geliyor bakımsız. Nerde ociddiyet bizi metro ya mecbur ediyonuz bir firmaya hakaret tir bence. Üzüldüm..

fernando24
5 ay önce - Cmt 02 Arl 2017, 23:52

Bence Nilüfer in dingilli tourliner leri MAPAR da revizyon görüp yollara çıkmalı.

Abdullah60
4 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 09:46

Dün sabah 8 İstanbul kalkışlı seferiyle Bursa’ya gittim. Araç gayet rahattı yalnız aracın içi seferden önce temizlenmemiş sanırım içerde yolculara ait biletler, yiyecekler vesaire gördüm. Dönüşte akşam 6 kalkışlı aracıyla İstanbul’a geldim o da gayet rahattı onda temizlikle ilgili bir problem görmedim. Genel olarak memnun kaldım diyebilirim.

Aytigin
3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 19:55

Nilüfer in Antep yerine Düziçi ne sefer açması mantıklı olmuş.Ayrıca Kamil koç la rekabet arttı o bölgede.

Misafir 8b9

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:01

Gene ilginç bir hamle.
Harem-Dudullu-İzmit-Ankara-Polatlı
Bakalım kaç gün sürecek?

denizkuru34

3 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 11:03

merhabalar edirne'den ankaraya 16.02.2018 tarihinde 22:30 da giden aracın markasını modelini bilen var mıdır ? şimdiden teşekkürler.

kemalmur1
2 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 09:31

Ali clarkkent
2 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 15:55

Nilüfer'in Mega Tourlinerlerinden bazılarını otogarın sağında, solunda terkedilmiş halde görmeye başladım. Terkedilmiş diyorum. Çünkü parkedildikleri yerlerden hiç kımıldamıyorlar.

Cem284
2 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 16:27

Bazı tourlinerlar ise bursa gülbahçede terkedilmiş olarak bekletilmektedir

kaptan seyfettin
2 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 16:35

Zaten yakında ya tükanı örtecek veyahut işletecek birine bırakacak, böyle rezil olmaktan ise insanların bildiği güvendiği NİLÜFER olarak kalsın çok daha iyi.

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM