Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 528
keremone
3 hafta önce - Pzr 28 Oca 2018, 12:09

Biz eryamanda oturuyoruz ancak kızım Mektebim Elvankent e devam ediyor 3 yıldır .eryaman Mektebim bu yıl açıldı biz öğretmen değişikliğini göze alıp nakil yapmadık .o dönem araştırdığım ve çevreden duyduklarım kadarıyla öğrenci sayısı az . İlk yıl olması nedeniyle bazı sınıflarda şube sayısı da az .eryaman da özel okul alternatifi çok ama ara dönem olması nedeniyle sizin araştırmaya yeterince zamanınız olmayacaktır ..

veysel döker
3 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 11:28
Address Eryaman

Eski 3M Migrosun yerine yapılan Address Eryaman için lansman tarihi yaklaşıyor sanırım. Maket gelmiş, satış ofisi mobilyaları da tamamlanmış. İnşaat duvarlarına reklamlar asılmış. En geç Şubat ortası gibi olur diye düşünüyorum.

Bu arada evlerin tamamı 4+1

azbak

3 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 18:35

Bugün görüştüm 4+1 hepsi 17 şubat lansman tarihi ocadde üzerinde vizyon prestij var o binayı yapan mütahitler yapıyormuş. Emlakcıların bazılarıda yanlış bilgi veriyorlar.

esperanza84
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 17:09

Merhaba arkadaşlar. Ayaş yolundaki gimsa parkın karşısında şeker fabrikasının arazisinde böyle bir çalışma var. Ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı?

(+)

esperanza84
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 17:44

ne çalışması olabilir?

alikus
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 16:00

çalışma neymiş haber alabildinizmi

ardabangs
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 20:12
Erland Residence

Herkese iyi forumlar dilerim.

İki soruda düşüncelerinizi almak istiyorum.

1) Residence projeleri çocuklu aileler için uygun mudur? Aileler için artıları ve eksileri nelerdir?

2) Erland Residence projesi teslim olalı 1 yıl olmuş. Beklentileri karşıladı mı, nasıl buluyorsunuz?

Saygılarımla.

azbak

1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 21:10

Erland bence beklentileri karşılamayan, Ama okadar çok şey sunan proje idi ki hiçbiri gercekleşmedi. dükkanları bile kiralamadılar nedendir bilemiyorum.

ardabangs
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 21:43

Teşekkür azbak,

Peki 2+1 110 metrekare dublex alınır mı ordan? Ederi nedir?

Firmanın ,internet sitesini kapatması beni derin düşüncelere sevk etti. İskan raporu alınmış mı, sosyal donatılar ne zaman yapılır sorusunun muhatabını nasıl bulacağız.

azbak

1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 21:48

Bana sorarsan şahsen Almam. Bilemiyorum iskan alındımı Ben ordan 1+1 alıcaktim. iyikide almadm. ilgi çekici bi tarafı yok.

sayfa 528
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet