Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2135
muharrem 101
8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:21

Alıntı:
Minibüse bin. Dakikada bir geliyor. 8 dakikayı biz bununla karşılaştırıp fazla diyoruz. Ayrıca Üsküdar Ümraniye arası sadece tek hat çalışmıyor. Bir otobüs kaçarsa diğeri 2 dk sonra geliyor.

Şu an yürüme mesafesinde çalışıyorum o sebeple yürüyorum ama, daha önceki işyerinde minibüs harcamasını belgelendiremediğimiz için işyerinden alamıyorduk. çarşı'dan tamirhane'ye esatpaşa - m.kemal üstünden giden minibüslere haftada bir gün biniyordum. onun dışında sadece otobüse biniyordum.

Üsküdar yönüne minibüse nadiren biniyorum o da altunizade köprüsü üstünden geçer geçmez indirip metrobüse aktarmayı kısaltıyorlar diye. artık metrodan sonra ona da ihtiyaç kalmadı. Ümraniye yönünde ise gece yarısından sonra altunizade'de inmiş olursam mecburiyetten biniyordum.

Üsküdar tarafına hafta sonları öğle saatlerine yakın saatlerde gidiyordum genelde metro açılmadan önce. hiç öyle 2 dakikada bir otobüs geldiğini görmedim, hattâ 10 dakikadan aşağı beklediğim çok nadirdir. bilhassa cumartesi öğle ezanı vaktinin 1 saat öncesinden başlayan 1-2 saatlik zaman diliminde ümraniye'nin içinden otobüsle çıkmak mümkün değildi.

siz herhalde ümraniye içinde cirit atan 131, 131C, 131TD, 131YS gibi hatları görüp buradan hiç otobüs eksik olmuyor zannediyorsunuz.

o bahsettiğiniz devirler 2002 ve öncesindeydi.

Şimdi 11K, 11D, 14K, 14D gibi bir sürü hat ümraniye içine sadece sabah akşam birer ikişer sefer uğrayarak geçiyor. İETT sitesindeki durak detayında Ümraniye gördüğünüz her hat gerçek hayatta ümraniye'den geçmiyor. 13, 14, 9ÜD ve 320 dışındaki hatları hiç yok farzedebilirsiniz.

canbabacan
8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 17:28

Bahsettiğim sıkışık nokta

https://hizliresim.com/XP9G95

Ayhan İmamoğlu

8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 02:05

Çekmeköy kısmına kadar olan bölüm tamamen ne zaman biter tahmini olarak

Murkes
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:35

Ben diyim haziran sen de aralık ikimiz birlikte söyleyelim seçime 1 ay kala yani seç beğen al hangisini istersen

hamdiozgun

8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:45

Bu hattı bir süredir takip edemiyorum Ümraniye sanayi nin orada bir çökme tespit edilmişti son durum nedir?

canbabacan
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 10:03

Dün akşam saatlerinde çakmak köprüsünün orada etrafı bariyerler ile çevrili alanda vinç duyuyordu. Ya park için konmuş yada bir şeyler indiriyor sanırım

canbabacan
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:03

Dün akşam 18:55 civarında Altunizade de iki metro seti arası süre 4 dk oldu. Daha sonra 8 dk çıktı .

Altunizade metro istasyonu na vardığımda Yamanevler yönüne doğru giden metro seti perondaydi , ben binemeden gitti. Beklemeye başladım, bir sonraki set 4 dk sonra geldi.pano da Benim bindiğim setten sonrası için 8 dk gösteriyordu.

Melih3497
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 16:17

Metro sürelerine aldanma bazı setler arıza veriyor kısa süreliğine gecikiyor aradaki fark 3 4 dakika kadar düşüyor. Genelde gösterilen süreler yanlış ekrana bakarsanız saatin dakikası bir ileri gider bir geri gelir örneğin 16 17 olan saat bir anda 16 16 düşebiliyor ortalama 6 8 dakika arası set geliyor.

canbabacan
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 17:18

Telefonum dan da baktım saate 4 dk fark vardı

Ceko277
8 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 11:06

Cekmekoye metroyu yıl sonunda anca görürüz

sayfa 2135
ANA SAYFA -> ULAŞIM