Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Salihli Bahçeşehir Koleji

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
tarzanlar
7 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 18:47
Manisa Salihli Bahçeşehir Koleji

tarzanlar
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 22:39

BAŞKAN KAYDA, BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NİN TANITIMINA KATILDI
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçeye kazandırılan dev projeleri incelemek için Salihli'ye gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte inceleme gezisinin ardından özel bir kolejin proje tanıtım toplantısına katıldı. Lidya Sardes Otelde düzenlenen yemekli toplantıya Başkan Ergün ve Başkan Kayda'nın yanısıra, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, Salihli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Balaban, Büyükşehir ve MASKİ daire başkanları, Meclis üyeleri, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, Bahçeşehir Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Genel Müdür Özlem Dağ ve davetliler katıldı.
Eğitimci bir belediye başkanı olmaktan bu toplantıda bulunmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Başkan Zeki Kayda, " yıllarca eğitime hizmet verdim. Hayata hazırladığım öğrenciler sayesinde bugün belediye başkanıyım. Yola çıkarken Cengiz Ergün Başkanımla birlikte Salihli'yi değiştirmek için yola çıkmıştık. Bugün verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Bir şehrin değişmesi için neleri ortaya koyduk; eğitim, sanayi, sağlık ve yaşanılabilir bir şehir. Eğitim için Salihlimize fakülte kazandırdık, sanayi için Organize Sanayi Bölgemizin 2. etap kamulaştırmalarının tamamlanmasıyla yatırımcıların gözdesi haline getirdik, yaşanılabilir bir şehir için alt ve üst yapılarımızı yaptık, caddelerimiz prestij kazandı, pazaryeri, köprülü kavşak projelerini hayata geçirdik. Bahçeşehir Koleji'miz Salihli'mize hayırlı olsun" dedi.

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 17:23

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler