Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Merkez Havalimanı
« önceki   123 ... 323334 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33
Çağrı1045
11 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 21:05

Alıntı:
Yurtdışı uçuşlar olacak mı ?

Heee olacak. Hem de Washington'a, Frankfurt'a falan direkt uçuş olucak

sedat1010
11 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 13:25

yurtdışı filan gerekmezde, yurtiçi ist ank olsa yeter, aktarmalı vs rahat gidilir her yere zaten, ankara iste gitmek için edremit'e git gel zamana yakıta yazık

ali alimi012
11 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 16:04

alper10_
11 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 13:44

Arkadaşlar iş gereği doğuda 5 yıl bulunan birisi olarak havalimanının bir il için ne kadar elzem olduğunu anlatamam, 9 TL , 39 TL, 59 TL ye Ankara ya İstanbul a uçak bileti aldığımı biliyorum defalarca ( memur olunca kampanyaları takip ediyosunuz mecbur ) cuma gidip pazar dönmüşlüğüm çoktur dolayısıyla, çok fazla uçunca şunu anladım ki, havayolu şirketleri bazı havalimanları üs olarak kullanıyolar, anadolujet ankara esenboğayı, pegasus istanbul sabiha gökçeni, thy istanbul atatürk havalimanını, sun express izmir adnan menderes havalimanını, bunu şunun için yazıyorum bu firmalar merkez üssü olarak kullandıkları bu havalimanlarından diğer şehirlere aktarma uçuşlar koyuyorlar, örneğin hafta sonu mardine, van a mı gitmek istiyosunuz, anadolu jet sizi önce ankara ya uçuruyo ordan aktarmalı olarak çok uygun fiyata istediğiniz şehire uçuruyo sizi, asıl amaçları yolcuları bi noktaya toplayıp ordan istenilen noktaya dağıtmak. Bu durumda hafta sonununda Trabzon a Ordu ya Iğdır a Kars a kısacası Türkiye nin birçok noktasına kolaylıkla ulaşabileceğiz. İşim gereği Doğu dan Karadeniz den bir sürü insanla çalışıyorum, İzmir e ve İstanbul a gidip memleketlerine gitmekten nefret ediyorlar, son bir örnek vermem gerekirse Hatay dan gelen misafirlerimi Edremitten gidip almıştım bu sene tekrar gelme konusu gündeme gelince gelmekten vazgeçtiler geç saatte edremite inip çocukla ordan balıkesire gelmek epey zor gelmişti, bu sebeplerleki Havalimanını çok önemseyen biri olarak sabırsızlıkla havalimanının tamamlanmasını bekliyorum ve Balıkesire katacağı çok şeyler olacağı kanaatindeyim.

ahmet sert
10 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:02

Arkadaşlar başlık çok atıl kaldı, bir hafta on gün kadar önce uzaklardan gördüğümde terminal binasının kanat bölümünün diğerinin de çelik kontrüksiyon işi bitmek üzereydi.Yani bina artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı diyebiliriz.O tarafta iş olan ya da geçme imkanı olan arkadaşlar fotoğraf paylaşırsa seviniriz

ahmet sert
10 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 23:51

Alıntı:

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

http://www.fyferyapi.com/?/balikesir-merkez-haval ...mleri-yapi

Müteahhit şirket birkaç yeni fotoğraf yüklemiş...Arkadaşlardan katkılarını bekliyoruz

ahmet sert
9 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 17:18

(+)

(+)

(+)

Çalışmalar devam ediyor, inşallah en geç sonbahara doğru hazır olur diye düşünüyorum.

ali alimi012
9 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 19:29

(+)

8 ocak

onur2016
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:44

havaalanı tahmini ne zaman açılır ?

ahmet sert
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:56

Alıntı:
havaalanı tahmini ne zaman açılır ?

Havalimanı tahminime göre sonbahara doğru açılır diye düşünüyorum.Yapılan bazı açıklamalar yazın açılacak şeklinde.Ancak Türkiye'deki ihale ve iş yapma, teslim etme durumu göz önüne alındığında bir ihtiyat payı koymak zorunlu görünüyor.

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara