Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara ELMAR Towers Residence
« önceki   123 ... 161718192021   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
Misafir ffd

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 19:04

Yolun karşısı elmar gibi kentsel servis alanları var. Her hangi lansman yapılmadı. Belkide temel atma aşamasında lansman yaparlar.

Misafir c0e

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 22:55

Yeni bir inşaattan mı soz ediliyor acaba? Elmar'ın en son durumu hakkında bilgisi olan yazabilirmi.Tapuları veriyorlar mı KDV oranında hala ısrarcılarmı? Ben mahkemeye vermeyi düşünüyorum.Benim gibi düşünenlerle biraraya gelmeliyiz.Mail adresim: kursat5051978@gmail.com veya kursat5051978@hotmail.com

Misafir a15

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:32

Sevgili Elmar sakinleri herkese merhaba. .;

Elmar Towers'da daire sahibi olarak düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Öncelikle Bilgi sahibi olmakla fikir sahibi olmanın farklı hususlar olduğunu belirterek başlamak istiyorum.

Çünkü bu tip yatırımlardan edindiğim tecrübe şudur; mesnedi resmilestirilmemiş kulaktan duyma fikirler ki bu dedikodu sayılır, yatırımcının kendi ayağına kurşun sıkması gibidir.

Ama şu konunun da Elmaar yetkililerince bilinmesi gerekir ki o da doğru ve zamanında bilgilendirme yapmazsaniz, konu böyle yorum sayfalarına kalır ve kartopu gibi büyür. Önünde duramazsınız.

Ben şahsen doğru yetkililerden doğru bilgi alamadığımı düşünüyorum. Ofiste muhasebe müdürü ve satış temsilcileri ile görüşmek veya görüşememek, tatmin edici değil.

İyisi mi Avukatınız vasıtasıyla korku yaratmaya çalışmak yerine , resmi nitelikli bir " doğru " bilgilendirme yapınız. Bu çok daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

İleride ortaya çıkabilecek nahoş olayları önlemenin yolu budur zannederim. Bizleri bu forum, yorum köşelerine mahkum etmeyiniz lütfen. Saygılarımla !

Misafir 164

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 15:05

Merhaba bende yatırımcıyım. Süreç hakkında bilgi almak için lütfen 0506 619 1977 nolu telefon üzerinden benimle irtibata geçiniz.

Misafir ca0

5 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 10:59

Kavşak yapımına Yaşamkent kavşağı ile start veriliyor. Ardından Başkent Üniversitesi ve Konutkent Kavşağı. Hayırlı olsun.

Misafir 17d

5 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 18:14

Merhaba,

Firma ile ilgili Şikayetvar'da da şikayetler var ve firma orada da yatırımcıları cevapsız bırakmış.

Link: https://www.sikayetvar.com/elmar-towers

Misafir 91f

5 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 16:06

Firma musterileriyle ilgilenmeyip, projenin hedef kitlesi nezdindeki guvenilirligini umursamadigindan sikayetlere cevap yazmamasina hic sasirmadim acikcasi...

Misafir f02

5 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 12:56

Proje yola cikarken ankaranin en yuksek residence projesiydi. Fakat vaad edilen tarihte tamamlanamayinca yeni projelerin gerisinde kaldi.15 temmuz darbe oncesi proje hizli ilerliyordu. Darbe doneminden sonra isler degisti. projenin yavaslamasinda siyasi ayagin oldugu soylentileri yaygin.yatirimcilarida basta oldugu kadar medya onunde degil....

Misafir 4ff

5 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 01:52

Merhaba ben de KDV mağduruyum satış ofisine gittiğimde müteahhitin orada olmadığı söyleniyor acaba salih küsmüşün numarasına ulaşmam mümkün mü yardımcı olursanız sevinirim

Misafir 81d

5 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 14:36

SAyın firma avukatı. Bu Kdv oranın %1 den %18 çıkması hangi tarihte hangi mevzuat değişikliği ile olmuştur. Benim bildiğim bu değişiklik bizler daireleri almadan önce olduğu. yani sözleşme imzaldıktan sonra böyle bir değişikliğin olmadığı ve bu kdv farkının bize yansıtılamayacağını düşünüyorum.
ikinci olarak daire teslimi için herhangi bir gecikme yok demişsiniz ama teslim tarihi ekim 2017 dir. 6 aylık ek süre de bu ay itibariyle bitiyor. yani nisan da teslim edilmeli yada kira ödemeleri başlamalı.
Bu iki konuda bizi açık şekilde bilgilendirebilirseniz sevinirim

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet