Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 111213 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
Tonguçç
9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 23:58
Göksu prestij

Bu projenin etrafında bulunan diğer projelerin sayısı bir elin parmağını geçmez;ARKADYA,KAŞMİR YONCA,BOSPHORUS,BAŞAKŞEHİR... bunlar içinde 4+1 leri de bulunduran diğer projeler ve hepsini inceleme fırsatım oldu.bende tespitlerimi paylaşayım; açıkcası GÖKSU PTESTİJ sadece 4+1 dairesi olan tek proje bunların içinde, konumu göksu parka100 mt mesafede, binaların arası yaklaşık 14 mt olacak deniyor ama inşaat henüz yükselmedi bişey söylemek için erken, dış mimarisi hiç de fena olmayan şık bloklar.
Daire içi tespitlerim ise; çocuk.odaları 11 mt2 heryerde aynı standart, oturma odası 14 mt2 civarı 3m*4.5m ve gayet de kullanışlı ideal ve hatta standart üstü,salon 34.5 mt2 kare den biraz daha dikdörtgen ve en kullanışlı ölçülere sahip ferah ve geniş, kolonu misafir bey söylemese farketmemiştim bile,iyi ki salonda spotlar yok zira demode oldu eskide kaldı ama olmaması dairwyi almamaya engel olmasa gerek! Mutfakta buzdolabı mikrodalga yı da verselerdi helal olsun der alkışlardım ama istisnai genelde opsiyonel oluyor bu ikisi, mutfak dolaplarına gelecek olursaaaaak; adamlar son trend mutfak dolabı yapmış helal olsun gayet de kaliteli, vakti olan 2017 trendi cauntry dolapların kalitesini ve fiyatını incelesin bi zahmet.masraftan kaçmayıp kullanışlı gizli çekmeceli,krom raylı mekanizmalı mutfak dolabı yapmışlar,dolap tezgah arası 1.sınıf seramik! Ayakkabılık kiler antre dolapları çok kullanışlı, çamaşırlık bölümü gömme ve gayet de geniş, banyolar 5 mt2 civarı ki duvardan duvara dolaplı led ışıklar donatılmış şık ve ferahlar, ayrıca yanılmıyorsam duşlarda tekne kullanılmayıp seramik zeminli hilton tipi olacak!!! Yatak odasıııııı; içinde giyinme odası olan cam sürgü kapılı 6 çekmeceli 6 askı borulu fonksiyonel raflı SPOT IŞIKLI kısaca kullanışlı ebeveyn banyosu da diğer banyoyla aynı boyda süper bir oda; toplam 30 mt2 ye yakın.SON OLARAK balkon 12 mt2 civarı 2m*6m kullanışlı bir balkon amaaa burda bi eleştirim.var kapılar keşke sürgülü wolsvagen tipi olsaydı!!! Bunun icin burdan organize olursak alan arkadaşlarla en azından toplu bir indirim alıp farkını ödeyerek değiştirebiliriz!!!
Arkadaşlar hiçbişey mükemmel değildir ama 152 mt2 ev de minyatür değildir iyi geceler

Tonguçç
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 14:46
Göksu prestij

(+)

Tonguçç
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 14:50
Göksu prestij

İnşaatta çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor, B ve C blok kapalı otoparklar tamamlanmak üzere,yakında bloklar belli olmaya başlar.Rabbim kazasız belasız tamamlamayı nasip etsin inşallah...

Misafir deb

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 11:40

Bloklar arası mesafe çok yakın gelmişti bana belli oluyor mu?

Tonguçç
8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 14:49
Göksu prestij

Bloklar belli olmadı henüz, B ve C blok otoparkları bitti sayılır, bloklar arası 13-14 mt olacak denmişti bakalım yakında görürüz.belli olunca tekrar foto atarım.

Misafir deb

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 15:54

Ben maketten incelemiştim bina araları çok yakın ve bitişik gelmişti. Aradaki blokların Güney’e bakan dairelerini yan blok gölgeler ve güneşini kapatır güneş almaz diye düşünmüştük haliyle öylede olacak gibi duruyor arsanın uzunluğuna bakılırsa.Birde yeşil alanın Beyzaşın olmayışı ve fiyatların aşırı yüksek olması beni cezbetmemişti. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Misafir 32c

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:06

sadece betondan oluşan projelere nasıl izin veriyorlar? Reis bu duruma dur demeli...

Misafir 58a

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:30

Blak aralarının yakın olması bence avantaj. Balkondan balkona çamaşır asılabilir bu açıdan bakın bide.

Misafir 0b6

8 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 09:47

Maaşallah proje hızlı ilerliyor....

Misafir 0b6

7 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 20:19

Yeni resim koyabilir misiniz?

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet