Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1092
fatih44444

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 16:18

http://reklam_link.com/haber/nikah-dairesi-de-bu ...da-olacak/

vay arkadaş bu yeşilyurt belediyesi ne kadar proje açıklıyor. anca proje açıkla. hatırlıyorumda kaç yıl önce beylerderesine seyir kulesi yapılacaktı. projeleri internette yayınlamışlar millete oy kullandırmışlardı. sonra o da yetmezmiş gibi gidip malatyapark avmnin girişine proje resimlerini ve detaylarını koymuş önünede kutular koymuştu. insanlar beğendiği projenin kutusuna verdikleri kağıdı atıyordu. şimdi düşünüyorumda ne de güzel dalga geçiyorlarmış. ortada yapılan ne çalışma var ne de projeden haber var. bolca reklam reklam reklam. sonuç boşver malatya uyusun. fakat battalgazi belediyesini gerçekten tebrik ederim adam yapacam demiyor. projeleri yıllar öncesinde ortaya koymuyor. bizler projeyi temel atılırken görüyoruz hatta temel atılırken bile görmüyoruz bazılarını. kısa sürede de birde bakmışız ki bitirmiş açılmış haberimiz bile yok. yeter belediyecilik reklamcılık değil hizmet üretme yeridir. bırakın şu reklamları. yaparsanız haber verin. sıkıldık artık şu reklamlarınızdan. basit kapalı pazar yerinin bile adamlar reklamını yapıyor yıllar öncesinden. ayıptır. yapın açın haber verin. bizlerde taktir edelim. bu projenin haberlerini belki 10 kere okumuşumdur. ortada daha birşey yok. yapacağın kültür merkezi. abartma malatya'ya metro getirmiyorsunuz.


melita44

1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 21:25Zeytin Dalı Harekatı’nda bugün düşen ATAK helikopterinde şehit olan Kara Pilot Üsteğmen Erdem Mut’un (32) Malatya’da oturan eşine acı haber verildi.
Malatya 2. Kara Havacılık Alay Komutanlığından havalanan ATAK tipi helikopterin Afrin bölgesinde düşmesi sonucu Kara Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Kahraman ve Kara Pilot Üsteğmen Erdem Mut şehit oldu. Şehit pilotlardan Üsteğmen Erdem Mut’un acı haberini, askeri yetkililer Yeşilyurt ilçesine bağlı Çilesiz Mahallesi’nde yaşayan eşi Gizem Mut’a verdi. Kırıkkale nüfusuna kayıtlı olan Mut’un, şehadet haberi ile yıkılan eşine sağlık ekipleri müdahale etti. Şehit pilotun oturduğu siteye Türk bayrakları asılırken, ailenin bugün Kırıkkale’ye gideceği öğrenildi.

Her iki şehidimizede Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Abdullah Egemen
1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 21:47

Nur içinde yatsın şehidim..fatih44444

1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 01:45

Allah rahmet etsin, yakınlarına ve milletimize sabır versin.

mehmet güngör bağ
1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 02:21

Başımız sağolsun
Şehit askerlerimize Allah rahmet eylesin
Kederli ailelerine başsağlığı dilerimsayfa 1092
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler