Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9

Mersin Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemi Çalışmalarından Memnun Musunuz?
Memnunum 27.7%  27.7%  [13]
Memnun Değilim 72.3%  72.3%  [34]
Toplam Oy : 47

önery

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:12

Alıntı:

Geçen gün ben de kentkart doldurmak istedim fakat büfeci yeterli bakiyesinin olmadığını söyledi. Garip gerçekten.

Böyle büfe, bakkal gibi yerlerin günlük kotaları oluyor. Atiyorum bin tllik gibi. O kadar yukleme yaptıktan sonra yeni bir satış yapamıyor...

Görünen o ki merkezde bu satış noktaları az olduğundan kotalarda cabuk doluyor...

Emir ERTEN

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:14

Günde onbinlerce kişi otobüslere biniyor. Duraklara kiosk katılmalı.

UğurÖz
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:16

Kent Kart maalesef kâr getirmiyor isletmeye. Işletmeler kent kart doldurmak için girsinler belki bir kaç şey daha alırlar diye bulunduruyorlar. Ben 2 gün önce kent kart doldurmak için girdim o esnada sakız ve su da aldım.

Bir de sistemlerinde açık çıkıyor bazen bu yüzden. Kent Kart cihazını kullandigimdan biliyorum.
Durduk yere yükleme hatası veriyor, dolum başarısız diyor. Ama bakiyeye baktığında yükleme yapmış gibi gözüküyor. Böyle sorun çok oluyor.

Hakan Ali
3 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 16:04

Asla memnun değilim sebeplerini zaten yukarıdaki mesajlarda sıralamışlar. Bir başkan düşünün ki kendi şehrine gelecek olan Avm yatırımına engel olsun ama Tarsus'a avm izni versin. Köylere yatırım yol mezbaha yapsın. Ama merkeze 2 kavşak dışında 4 senede çivi çakmasın... Kocamaz, Özcan'ın ilk döneminden daha başarısızdır.

Zaten çeyrek asır yönettiği Tarsus'un hali bize her şeyi açık saçık gösteriyor.

serkan33

2 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:13

Bu ne be aklımızla alay geçiyorlar

Alıntı:
Akdenizin En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı Başkan Kocamaz

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz, Belediye Başkanları Birliği’nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında Akdeniz Bölgesi’nin en beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

Ankara’da gerçekleştirilen ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer, oylamanın tamamıyla gerçek olduğuna dikkat çekerek şehirlerin büyümesi ve gelişmesindeki en büyük payın belediye başkanlarına ait olduğunu dile getirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’ndaki törende ülkemizin 7 bölgesinden toplam 35 belediye başkanına ödülleri verilirken ikinci tur oylaması sonucu Türkiye’nin en beğenilen 5 belediye başkanı da ödüllerini aldı.

https://www.facebook.com/MersinBuyuksehirBelediyesi/

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8910 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler