Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Mersin Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemi Çalışmalarından Memnun Musunuz?
Memnunum 26.2%  26.2%  [16]
Memnun Değilim 73.8%  73.8%  [45]
Toplam Oy : 61

önery

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:12

Alıntı:

Geçen gün ben de kentkart doldurmak istedim fakat büfeci yeterli bakiyesinin olmadığını söyledi. Garip gerçekten.

Böyle büfe, bakkal gibi yerlerin günlük kotaları oluyor. Atiyorum bin tllik gibi. O kadar yukleme yaptıktan sonra yeni bir satış yapamıyor...

Görünen o ki merkezde bu satış noktaları az olduğundan kotalarda cabuk doluyor...

Emir ERTEN

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:14

Günde onbinlerce kişi otobüslere biniyor. Duraklara kiosk katılmalı.

UğurÖz
8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:16

Kent Kart maalesef kâr getirmiyor isletmeye. Işletmeler kent kart doldurmak için girsinler belki bir kaç şey daha alırlar diye bulunduruyorlar. Ben 2 gün önce kent kart doldurmak için girdim o esnada sakız ve su da aldım.

Bir de sistemlerinde açık çıkıyor bazen bu yüzden. Kent Kart cihazını kullandigimdan biliyorum.
Durduk yere yükleme hatası veriyor, dolum başarısız diyor. Ama bakiyeye baktığında yükleme yapmış gibi gözüküyor. Böyle sorun çok oluyor.

Hakan Ali
8 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 16:04

Asla memnun değilim sebeplerini zaten yukarıdaki mesajlarda sıralamışlar. Bir başkan düşünün ki kendi şehrine gelecek olan Avm yatırımına engel olsun ama Tarsus'a avm izni versin. Köylere yatırım yol mezbaha yapsın. Ama merkeze 2 kavşak dışında 4 senede çivi çakmasın... Kocamaz, Özcan'ın ilk döneminden daha başarısızdır.

Zaten çeyrek asır yönettiği Tarsus'un hali bize her şeyi açık saçık gösteriyor.

serkan33

7 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:13

Bu ne be aklımızla alay geçiyorlar

Alıntı:
Akdenizin En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı Başkan Kocamaz

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz, Belediye Başkanları Birliği’nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında Akdeniz Bölgesi’nin en beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

Ankara’da gerçekleştirilen ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer, oylamanın tamamıyla gerçek olduğuna dikkat çekerek şehirlerin büyümesi ve gelişmesindeki en büyük payın belediye başkanlarına ait olduğunu dile getirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’ndaki törende ülkemizin 7 bölgesinden toplam 35 belediye başkanına ödülleri verilirken ikinci tur oylaması sonucu Türkiye’nin en beğenilen 5 belediye başkanı da ödüllerini aldı.

https://www.facebook.com/MersinBuyuksehirBelediyesi/

lacoste33
7 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 00:56

Hiç memnun değilim bu adamdan. Macit Özcan bile daha iyiydi ilk dönemindeyken. Ben de oy verdim burhanettin e ama sırf macitten kurtulmak içindi. Şimdi artık macit özcan aday olmayacağına göre emanet oyları alma vakti geldi. Yani burhanettin bir daha zor kazanır. Bizim gibi oy veren çok adam var emanet oylarla aldılar belediyeyi.

hasanpozan
7 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 08:59
İLK DÖNEM FURYALARI

Macit özcan ilk seçildiği dönem Sahildeki Parkları baştan sona yaparak bi Furya başlatmıştı,

Burhanettin Kocamaz da ilk dönemin de BATTI-ÇIKTI'lar yeni Otobüs ve Raylı Sistem, Plajlara çeki düzen, Mezitli Su Arıtma Furyası Başlattı.

.

lacoste33
7 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 12:14

Plajlara çeki düzen mi ahahahha hangi plajlara pardon da? Macit plaj mı bıraktı sahilde? Solideki 50 metre yeri söylüyorsun galiba Plajlar derken 2 tane katlı kavşağı sen hizmet sandığına göre hayatında büyükşehir görmemişsiniz demektir. Adana Mersin'den dışarı çık da bak isterim bir... zaten oylama ortada %75 memnuniyetsiz geçen bir 4 yıl...

önery

7 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 12:17

Alıntı:
Adana Mersin'den dışarı çık da bak isterim bir...

Sende merkezden çık o zaman. Arkadaşın dediği plajlar silifke ve erdemli ilçelerindeki tatil beldelerinin sahilleri...

Alıntı:
Bizim gibi oy veren çok adam var emanet oylarla aldılar belediyeyi.

Emanet oyları verenler vermeyebilir ama birde oy vermeyip verecek olanlarda olabilir. Bu acıdan da bak...

En son önery tarafından Pzr 11 Mar 2018, 12:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

lacoste33
7 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 12:19

Oraları ne yapmış Burhanettin zaten hepsi özel plaj? Hepsi mavi bayraklı? Burhanettin Kocamaz ne yapmış oraya bana onu söyler misin? Mezbaha mı yapmış?

Alıntı:
Burhanettin Kocamaz da ilk dönemin de BATTI-ÇIKTI'lar yeni Otobüs ve Raylı Sistem, Plajlara çeki düzen, Mezitli Su Arıtma Furyası Başlattı.

2 tane katlı kavşak dışında 30-40 otobüs alan büyükşehiri övecek duruma gelmişseniz köy belediyeciliğinde yaşadığınızı anlarım ufkunuzu açın bence. Raylı sistem demişsiniz ne rayı? Ben ray may göremiyorum 4 yıldır sadece laf.

Alıntı:
Emanet oyları verenler vermeyebilir ama birde oy vermeyip verecek olanlarda olabilir. Bu acıdan da bak...

Anamur Belediyesinin iyi partiye geçmesi dahil birçok oy kaybını saymazsak tabi.

sayfa 5
« önceki   123456 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET