Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 326

Beşiktaş Bu Sene Şampiyonlar Liginde Ne Yapar?
Kupayı Alır 14.8%  14.8%  [42]
Final Oynar 3.5%  3.5%  [10]
Yarı Final Oynar 8.1%  8.1%  [23]
Çeyrek Final Oynar 22.6%  22.6%  [64]
Son 16'ya Kalır 29.0%  29.0%  [82]
Grup Üçüncüsü Olur 9.2%  9.2%  [26]
Grup Sonuncusu Olur 12.7%  12.7%  [36]
Toplam Oy : 283

Yakup

6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 19:22

Alıntı:
. bu futbolla tarihi fark olusur. Galatasaray Real den 6 yedigi gibi bizde bayern den 6 yeriz. Bir an önce oynansın da bitsin bu maç.

Cok dogru bir tespit!

Bayern Münih cikali, Besiktas kendisinde degil...

OkanY
6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 19:30

Gedizin herzamanki hali. Hep karamsar.

gediz_1994
6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 19:51

Alıntı:

Gedizin herzamanki hali. Hep karamsar.

İlgisi yok gecen sene kötü bir yorum yapıyormuydum. Takır takır oynuyordu takım. Bir hırs, güven vardı. Bu sene ne güven var ne hırs takım formsuz. Şenol güneş doymuş takıma katkı saglayamıyor. Alınan golcülerden birisi 60 dakika yedek bekliyor (vagner love) digeri yedek bile değil. Taraftarın istemedigi futbolcu kurtarıcı olarak maca giriyor ( pektemek) Bu mu karamsarlık.

Ligde mac fazlasıyla 4.olmus takım. Fark GS ile 7 , Basaksehir ile 8 olmak üzere. Saha da futbolun F si yok. Ben beşiktasa güvenmiyorum bu sene. Bunu da hep söylüyorum takımda sorun var. Bu sorun cözülmezse avrupa ligine bile gidemeyiz seneye

Ferhan candemir
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 06:36

Şurada söylenenler sonuna kadar doğru...
Düşük ihtimal olsa bile Beşiktaş'ın Bayern karşısında öne geçtiğini varsayalım, bu gol'den sonra geçmişte'de olduğu gibi hakemin aleyhimize karşı düdük çalacağından çok korkuyorum :/

Umarım Fikret Orman böyle bir durumda yedirmez takımı ve UEFA'nın oyunlarını bozmak için önlem almıştır...

Eğer belirli bir noktadan sonra açık açık hakemin aleyhimize düdük çaldığını görürse, takımı maçın ortasında saha'dan çeksin. Futbolcular tünele girmeden önce protesto olarak uefa'yı alkışlasınlar ve ellerine gizlice stada sokulan bir pankart verilsin "UEFA MAFİA" gibi... Büyük bir yankı uyandıracaktır dünya'da ve UEFA'nın imajı silinecektir
Kirli ellerini bir daha süremezler kulüplerimize ve dünya'ya ders verilmiş olunur

Bu olay çok büyük bir darbe olacaktır UEFA'ya karşı

Misafir 774

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:11

Bayern'i eleriz elemesinede şennol günesh hocamızı real madrid kapmasın sonra 100 milyon Euro'ya ondan korkuyom yoksa babbel bi şut atar gol olur bayern mayern kalmaz

Zidaneda kötü zaten hemen hocamızı kaparlar dikkatli olmak tedbiri elden bırakmamak ve soğukkanlı olmak gerek

Arte OxoşkvA

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 00:09

Misafir 774

Dostum acilen seni biri silkmeli. 100 milyon verilirse tabi ki vermemiz lazım. İyi ki Beşiktaşımızın başında değilsin. Silkin ve kendine gel. Böyle beşiktaşlılık olmaz dostum

Yakup

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:00

‘Bayern'in Beşiktaş’a elendiğini düşünemiyorum’

Ottmar Hitzfeld, Bayern Münih-Beşiktaş eşleşmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu, bir zamanlar başarıdan başarıya koşturduğu eski ekibinin tur şansını bu sözlerle dile getirdi.

Alıntı:
. Bayern Münih’in eski teknik direktörü Ottmar Hitzfeld, Şampiyonlar Ligi son 16 turundaki Beşiktaş eşleşmesini değerlendirdi.

'Bayern'in rakibini küçümsediğini hiç görmedim'

İsviçre Milli Takımı’nı çalıştırdıktan sonra emekliye ayrılan eski hoca, “Beşiktaş da dahil her takıma saygı göstermelisiniz. Ancak yine de ben Bayern’in Beşiktaş’a elendiğini düşünemiyorum. Bugüne kadar Bayern’in herhangi bir rakibini küçümsediğini de hiç görmedim” dedi.

'Şampiyonlar Ligi’nin en büyük favorilerinden...'

Bavyera ekibini çalıştırdığı dönemde 5 lig şampiyonluğu, 3 Almanya kupası ve 1 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu elde eden 68 yaşındaki futbol adamı şöyle devam etti: “Bayern Münih Şampiyonlar Ligi’nin en büyük favorisi değil ama favorilerinden bir tanesi. Bu tip şeyler biraz da çektiğiniz kuraya göre değişir. Şu ana kadar iyi ekiplerle eşleştiler. Örneğin diğer tarafta Barcelona-Chelsea, Real Madrid-Paris Saint Germain gibi eşleşmeler ortaya çıktı. Güçlü takımlardan birer tanesi elenecek anlamına geliyor bu”. (Skorer)

KAYNAK: FANATIK.COM.TR

Bizde öyle düsünüyoruz, amasi var...

murad_1299
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:07

Alıntı:
Kirli ellerini bir daha süremezler kulüplerimize ve dünya'ya ders verilmiş olunur

Beşiktaşı da 10 sene göremezsin Avrupada ama

diyarbakır 21
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:07

fazla umutlanmayalım bayern 2 maçıda alır

Haldun Turan

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 16:32

Bayern Münih'in teknik direktörü Jupp Heycnkes'in açıklamaları.

Kaynak: http://www.sporx.com/jupp-heycnkesin-besiktas-soz ...Q686536SXQ

sayfa 326
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET