Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Otobüs Firmaları Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 888990 ... 969798   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 89
Misafir 080

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 18:49

Geçen hafta İstanbul'dan Ankara'ya tüm köklü firmalardan bilet bulamadığım için ya Özlem Bingöl ya da Hazar Turizm'den bilet almak zorunda kaldım ben de Bingöl'den ziyade Hazar Turizm daha iyidir diyerek bileti aldım. Almaz olaydım. Sanki fabrika servisi gibi orta kapıda üç kişi, önde şoförün yanında iki kişi aralarda ayakta yolcu bile vardı kısa mesafe inen binen. Ne bir ikram ne bir çay hakgetire. Esenlerden Aştiye kadar tarif edemeyeceğim keskin bir koku, ayak kokusu desem değil, fare ölüsü desem değil en yakını tulum peyniri gibi bir kokuyla 4 saat yolculuk yaptım. Muavin ve Şoför desen kürtçe konuşuyor, bir şey istiyorsun küfür eder gibi getiriyor. Bir daha asla doğu firmalarından bilet almamayı düşünüyorum. Hazar böyle ise Bingöl filan nasıldır tahmin bile edemiyorum.

Misafir 6da

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:04

Elazığ belediyesinin aldığı kararla şehiriçi yazıhaneler ve şehiriçi servislerin hepsi kaldırıldı. Artık sadece otogarda ve İnternetten bilet satışı yapılacak. Vatandaşlar kendi imkanları ile otogara gidip gelecek. Uygulama 1 marttan itibaren başlayacak.

alperenfatih
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:44

Belediye yazihane kaldırma kararı nasıl alıyor?!

Misafir 068

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:49

Murat turizm ile tuncelililer dışında itiraz eden firma da olmamış

Misafir 696

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:54

Belediye diyor ki illaha o ucube binaya gideceksin. Ben misafirlerim orayı görmesin diye uzak tutardım şimdi hususi götürüp görün Elazığ belediyesinin Elazığ'a layık gördüğü otogarı ve gittiğiniz yerlerde bunu anlatın belki utanırlar diye. Bu otogar belediyenin utanç kaynağıdır.

Misafir e48

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:45

bir kaç sene öncede gündeme gelmişti hazar turizmde kendi mülkiyeti olan yazahaneyi kiraya vermişti sonradan olmayınca çarşıda yazahane kiraladılar hatta çarşıdaki bir kaç şubesini kapattılar aynı şekilde murat turizmde bir kaç şubesini kapattı demekki bu sene kesinleşen bir durum var

Misafir 810

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 15:56

Diyarbakır ve Malatyada aynı uygulama var. Bi sıkıntı yok. Ama onların otogarları yeni ve büyük. Bizimki köy garajı gibi oturacak yer yok, firmaların yarısı bi tarafta yarısı öbür tarafta. Önce yeni bi otogar yapsınlar ondan sonra icraat yapsınlar

Misafir 837

5 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 23:10

Elazığ firmalarının hepsi kürtlerin mi

Cebrail23
5 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 15:02

Vip Malatyalılar firması İstanbul-Elazığ Seferlerini Başlatmış..

Misafir d3f

5 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 18:58

Murat turizm 2+1 e dönmezse bu sene batar

sayfa 89
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 888990 ... 969798   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM