Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 107
Misafir aca

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 18:41

Yoğunluk geleceğini hiçbir belediye açık açık söylemez. Ama bugüne kadar duyumlar her zaman gerçek çıktı.
Yatırımcılar öngörü ile arsa alır kazanır.
Şu an çarkıparede çok küçük bir alan kaldı yoğunluk verilmeyen. Boynuyoğun da hem üniversiteye hem stadyuma hem de kozanyoluna yakın. Burada manipilasyon yok. Alan kazanır. Almayan da ah vah çeker. Takdir de para da sizlerin.

erkticaret01
8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 19:28

Ben misafir üyelikle bu şekilde hafta bir alan kazanır demelerinden konuyu takip eden kullanıcı olarak rahatsızim. Yazıp yazmamada misafir kullanıcılar özgür. Ama konunun takip edilebilirligini dusuruyorsunuz Bilginize. Amacınız buysa yapacak bir şey yok.

Misafir 571

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 23:36

sarıçam yüreğirin kuzeyi olmuş seyhan için çukurova neyse yüreğir içinde sarıçam odur yüreğirden göç alıyor olmasına rağmen yüreğinden daha iyi sarıçam için öngörüm birkaç yıl içinde toparlarsa götürür ama toparlayamazsa hepten çöker yüreğir gibi olur çünkü nüfus dahada vasıfsızlaşır o yüzden yüreğirden pek bir farkı olmaz vede bir diğer öngörüm ise hiç bir zaman seyhanin yeni bölgeleri ve çukurova gibi olmayacak kamu yatırımları alması Orada çalışan insanların sarıçamdan daire alacağı anlamına gelmiyor çünkü o yatırımlar otobana yakın yerler şehir merkezinde otobanın bir ucu ile diğer ucu arası en fazla 10 dk

Misafir 197

8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 00:24

Bir kere üyelik aldım. Şifremi unuttum. Bir türlü beceremedim.
Misafir üye olunca fikir beyan edemiyor musun?
Yazılan bilgi, eğer çarkıpare ve bounuyoğun tarafını az buçuk biliyorsanız doğru bilgi.
Buralara yoğynluk geleceğını tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok. Burada bir sürü yatırımcu var. Bu adamların her yerle bağlantısı var. Bu insanlar zengin insanlar. Gelip de buraya misafir olarak yorum yazıp manipülasyon yapmazlar.
İlim yolu, stadyum, btü. Menekşenin yoğunluk alması, çöplüğün kalkma ihtimali. Bahsettiğğm bölgenin rakımının 163 metre olması ayrıca inşaat için en uygun toprağa sahip olması.
Para sizin, akıl sizin.

erkticaret01
8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 16:02

Misafir arkadaş 85 hektar kelimesini her hafta okumaktan sıkıldım. İnsallah yoğunluk gelir. Ama suan kentsel dönüşümü halletmeden geleceğini ben tahmin etmiyorum. Ama büyük paralar konusursa onu bilemem

AliKebude

8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 16:44

İnşaat maliyetlerindeki artışlardan sonra Sarıçam bölgesinin biraz yavaşlayacağını düşünüyorum. Mevcut fiyatların üzerine %40-50 fazla fiyat etiketiyle Sarıçamda daire satabilmek zor. Maliyet hesabı yapmadan işe girişenleri zor günler bekliyor.

Misafir a72

8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 09:28

Bahsedilen bölgeye yoğunluk gelecek. Şu stadyum bitsin. Yeni açılan üniversite tam faaliyete geçsin. I bölge çok değerli bir alan olacak

Misafir faa

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 14:07

Bayram hacılı menekşe nin imar durumu ne olur

mert01000
8 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 19:33
85 hektar

sarıçam çınarlı osmangazi 85 hektarlık imar değişikliğinin içinde işaretli parseller yer alıyor mu bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

Misafir aca

8 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 20:02

Kesinlikle ilk yoğunluk gelecek alan orası hocam.

sayfa 107
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET