Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Konut Projeleri
« önceki   123 ... 114115116 ... 135136137   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 115
Adanali1981

1 yıl önce - Prş 25 Oca 2018, 21:04

Turgut Özal ve Gürselpaşa'da yatırımları olan 5 K inşaat hakkında düşünceleriniz ne acaba.

Serhat Bileycı
1 yıl önce - Prş 25 Oca 2018, 22:34

Benim kişisel görüşüm, adana'da şu ana kadar yapılmış en iyi gated community projesi çiçekkent konutları. Linki altta.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=115370 ...mp;start=5

01mstf
1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 13:48

Tepelizade İnşaat
M1 Adana kavşağı

Resul GUL

12 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 00:25
Dream Loft Tamamladı

Adana'da, tamamını 'temel' aşamasında satan Halil Avcı İnşaat, DreamLoft" projesinde teslimatları başlatıyor.

Detay

Alıntı:
Dünya standartlarında bir projeyi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, DreamLoft'ta ev sahibi olan şanslı ailelere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

New York tipi yaşam standardını Adana'da bulmak isteyenlerin DreamLoft'a yoğun ilgi gösterdiğini hatırlatan Orhan Avcı, Adana'da 'bir ilk' olan DreamLoft'ta, Amerika'da yaygın olarak planlanan, Loft tipi, yüksek tavanlı kat dubleksi daireler tasarladıklarını ve çok da beğenildiğini söyledi.

DreamLoft'un Adana'ya yeni bir yaşam stili getireceğini vurgulayan Avcı, bölgede dünya standartlarında projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceklerini bildirdi.

"Satışlarımızın rekor sürede sonlanması ve tüm dairelerimizin sahiplerini bulması bizim en büyük ödülümüz." diyen Orhan Avcı, projenin fiziki özellikleri ve konumuyla da bölgenin göz bebeği olacağını kaydetti.

New York tarzını Adana'da yaşamak isteyenler, alternatifli dairelerde villa konforunu üst katlarda da yaşama imkanı bulacak. Yüzme havuzu, formda kalmak isteyenler için lüks fitness salonu, 3D sinema salonu, sauna, mini futbol sahası, basketbol sahası, oyun parkı, peyzaj alanları, geniş otopark, 20 metrekareden 72 metrekareye kadar teras seçenekleri, 6 metre yüksekliğinde tavan Dream Loft'un önce çıkan özellikleri arasında yer alıyor. - ADANA Amerika Birleşik Devletleri,New York,Loft,Adana

https://m.haberler.com/dream-loft-tamamladi-10582 ...11-haberi/

Misafir 311

12 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 02:09

dream loft projesi sarıcamda mı yapıldı

Saffet 1001

12 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 02:18

Adanada kentsel donusum hizini almis maasAllah

samet01 aydemir01
12 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 03:50

Hayir dream loft projesi Gurselpasada

Nadiro
12 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 16:32

Alıntı:

Adanada kentsel donusum hizini almis maasAllah

Ne kentsel dönüşümü hocam birşeyler dönüştürdükleri yok bildiğiniz boş tarlarlara ucube dikiyorlar, bunada medeniyet diyorlar, pöh pöh pöh

Resul GUL

11 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 11:27
Ova Kıyıboyu Proje

Proje tamamlanmış.. Seyhan da Kıyıboyu nun bir parsel içinde yer alması lazım .. Sanıyorum burası Mithat Paşa Mahallesi oluyor.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid ...2970163085

samet01 aydemir01
11 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:35

Bu Ova kiyiboyu projesi Aydinlar mahallesinde. Aydinlar caddesi ile guney kiyiboyu caddesi kesişimine yakin bi noktada kendi mahallem burasi ve gercekten guzel bi proje. Adanada son yillarda yapilan evlere gore fazlasiyla buyuk ve genis. Bu porjenin sol tarafinda yani bati kismindaki portakal bahcesinde de Hilal insaatin La viva projesinin yapimina bu hafta basladilar eminim ki oda guzel bi proje olacak hilal insaatin tum projelerini sahsen cok begeniyorum.Daha oncedende yazmistim sayfada şuan Seyhanin en guzel projeleri Aydinlar mahallesi ve Gürselpaşa civarinda yapiliyor

sayfa 115
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 114115116 ... 135136137   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET