Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 248
Misafir ee5

10 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:14

Bir elmanın iki yarısı gibi olan,tamamen aynı kültür,ayni gelenekten gelen,ayni örf ve adetlere sahip olan Selçuklu torunları Kayseri ve Sivas hafta sonu karşı karşıya gelecek.Her iki takıma da başarılar diliyorum.
Bu karşılaşma öncesi ve sonrası bazı cahil provokatörlerin gazına kimse gelmesin.Çunku Kayseri ve Sivas bir evden ayrılan iki amca çocuğu gibi geçmişi aynı kökten gelen iki güzel öz ve öz Türk evlatlarıdır.

kkemal58
10 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 21:46

Hay ağzına sağlık misafir. Altına imzamı atıyorum. Ama 1 dakika azmedip bir üyelik açsan bunu ilgili başlığa yazsan tadından yenmezdi...

legend5895
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 00:40

Selçuk ortaokulu yıkımına başlanıyor

(+)

kürşad58
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 10:42

Alıntı:
legend5895

9 saat önce - 00:40 (bugün)

Selçuk ortaokulu yıkımına başlanıyor

tam 16 yıl çalıştım bu okulda..kimler geldi kimler geçti..vay beee..benim için resmen anılarım yıkılıyor [/quote]

Misafir 9b3

10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:05

Güzel bir okul binasına benziyor. Niçin yıkılıyor?

Misafir 7c4

10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:32

Kale projesinden dolayi yıkılıyor altına otopark yapılacak

Misafir dd5

10 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 18:37

Benim gencecik askerlerim suriyede şehit olurken, Türkiye'de her gün üreyip , nargile çeken Suriyeli gençleri görünce içim kan ağlıyor.

Misafir 0a8

10 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 21:03

Sıcak çermik- Havalimanı-Yıldızdağı kayak merkezini birbirlerine bağlayacak yolun proje aşamasında olduğu Ayrıca Yıldızdağı ndan tokat a ayrı bir yol projesinin gündemde olduğu bildirildi.

Misafir cc6

10 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 13:02

Hafta sonu Sivas ta oynanacak Sivasspor - Osmanlı spor maçı için bir grup arkadaş ile maçı izlemek için Sivasa geliyoruz.
Sivastaki taraftar grupları ve Sivaslı hemsehrilerimden ve isterden bir ricam var.bu hafta seyirci rekoru kırmak için bugünden başlayarak taraftarımiza çağrı yapalım.Sosyal medyayı kullanarak Sivas içinde veya şehir dışında yaşayan tüm sivaslilari maça davet edelim.
Arkadaşlar bir sinerji oluşturalım boş boş durmakla olmak.
Özellikle İstanbul daki ister e büyük görev düşüyor.seslerini her yere ulaştırarak bu hafta İstanbul dan Sivasa goturebildikleri kadar yigido gotursunler.
Ben taraftar gruplarıyla Sivasa gitmek isteyen birçok yigido biliyorum ama bunları birinin organize etmesi gerekiyor.İster reklamını daha çok yapıp daha çok taraftara ulasmali.facebook sayfaları varmı bilmiyorum.yoksa hemen oluşturulmalıdır.

recepsivas
10 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 19:49

Alıntı:
İstanbul dan Sivasa goturebildikleri kadar yigido gotursunler.

İstanbul - Sivas arası 12 saat sürüyor. Gidiş dönüş 1 gün. Evet istder bazı maçlara gidiyor ama bu onların fedakarlıkları yoksa normal bişey değil.
Ayrıca Sivas'ta yaşayan 360.000 kişi dururken taa İstanbul'dan taraftar taşımaya ne gerek var.

sayfa 248
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET