Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
ihsan gulbilge
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 21:00

Aydoğan tarafına büyük bir botanik park, kılavuz tarafına ise güzel bir lunapark yapardım. Şehir gelişiyor ama hep aynı tarafa : Karşıyaka Gültepe tarafına.

Açıkçası Alibaba Aydoğan gibi yerler üvey evlat muamelesi görüyor. Yapılacak olan şey ise buralara cazibe kazandıracak yatırımlar yapmak. Şu an aklıma bu iki yer ve iki proje geldi. Ama başkan olsaydım bu alanları ve projeleri artırırdım. Zaten Sivas gibi büyük yüzölçümü olan bir şehrin büyük çaplı parkları olmaması, yapılmaması çok değişik. Şimdiye hayvanat bahçesi, botanik park, Kültürpark yapılmış olmalıydı şehrin dört bir yanına

Misafir 9a8

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 21:25

Seyfebeli sanayi sitesini bir an önce yapar eski yeni 4 eylül sanayi siteleri ve toptancıları oraya taşırdım bunu 10-15 sene gibi bir zamana yaymazdım iki maksimum üç senede bitirirdim sivasin bir çok sorunu çözülürdü zaten bunu yapınca terminali yıkar büyük bir hızlı tren istasyonu yapar terminal binasınıda oraya taşırdım zamanla zaten otobüs terminalinin işlevi kalmayacak oraya büyük bir alışveriş merkezi yapardım kiraca şehri kenarlara açmak lazım zamanla kendiliginden şehir merkezi değerini kaybettirip şehir merkezini yalnız eski eserlerin olduğu turizm ve gezi alanı yapardım

Misafir 337

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 22:40

Audi A8 e binmem Mercedes s350 ile gezerim

Misafir 372

2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 10:45

kaldırılan orta refüjleri yeniden yapardım.

58dk
2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 11:57

Sivas belediye baskani olsaydim heralde yapilacak tek sey projeleri 3-5 senelik degilde. 100 sene ileriyi dusunerek planlardım.

Ömer_KSK
2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 12:02

Belediye binasının önüne umumi tuvalet yaptırırdım. Tuvaletleri yıkılanlar hacetlerini orada giderirdi.

kkemal58
2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 12:03

yolları genişletirdim ve kesinlikle aynı sokaklarda farklı kata müsaade etmezdim.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET