Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş-Yedi Kuyular Kayak Merkezi
« önceki   123 ... 108109110111112113   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 109
emre bjk
2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 01:21

Orta ve alt kesimin günü birlik gelecekleri bir yer burası. Fazlasını beklemeyin

ikm46
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 12:01

Alıntı:

Orta ve alt kesimin günü birlik gelecekleri bir yer burası. Fazlasını beklemeyin

Ne olmasını bekliyordun arkadaşım. Nerelisin bilmiyorum ama benim memleketimde sınıf ayrımı olmaz. En zengini ile en fakiri aynı ortamı paylaşabilir hiçkimse birbirini horgörmez. Kafa yapını düzeltmeye çalış.

erhan344

1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 02:03

memet4646
1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 10:42

Geçtiğimiz cuma günü kayak merkezimize gittim. Cuma oldugu için gayet sakindi. Yinede bir çok insan vardı. Tesisler çok hoş olmuş. Kayak yapan, kar motoruna binen, kızakla kayan... Bir kahramanmaraşlı olarak gururlandım ve mutlu oldum. Gelelim birkaç küçük kusura. 1.si Tüm biletler tek gişeden satılıyor. Bu kötü. Birkac gişe olmalı.2. Gışeye yaşlı bir amca koymuşlar. Günlerden cuma. Kayak merkezinin mescidinde cuma kılınıyor. Amca cumaya gitmiş. Tüm tesislerin başında görevliler hazır bekliyor. Vatandaşta turla gelmiş gezi planlamış. Kuyruk var ama hareket yok. Çünkü amca mescitte gişe kapalı. Elbette cumaya gidebilir. Ama en azından yerine birini bırakmalı. Telesiyejde, teleskide, kızak bandıda görevliler bekliyordu çalışıyordu. Gisede ise Bircok insan orda kuyrukta bekledi. 3.sü 10tl verip kızak kiralıyoruz. Bandın yanına geldik 1tl. Biletini giseden alacakmışız. Bunu kızak alırken belirtseler daha güzel olur. Yada nedirki bu bant 1tl bırakın bedava olsun. Insanlar keyifle binsin. Yoksa kızak cekerek çıkmak yoruyor. 4.sü yol. Yolunun eski halini bilen biri olarak pek umdugumu bulamadım. Evet calisma yapilmiş kısmen genişlemiş ama gercekten bir kayak merkezine daha iyisi yakışır. Ona da baktığıma göre asagidan itibaren orman icerisinden genisletme yapiyorlar. Bu sezon olmasada gelecek sezon iyi olacaktır. Tesekkur ediyorum emegi gecen herkese hayırlı olsun Kahramanmaraşımıza

erhan344

1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 12:35

Artık yeni fotoğraf çekim alanımız

(+)

sayfa 109
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 108109110111112113   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler