Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul trafiğini tünellerle kurtarma projesi
« önceki   123 ... 110111112

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 112
Misafir 31b

3 ay önce - Cmt 28 Ekm 2017, 11:43

Fulyaya giriş yapılması fulyaya trafik çekmek olur ki bu da tünelin ana amacına ters.
Bu nedenle vermiyorlar çıkış veya giriş oraya.

deger35
3 ay önce - Cmt 28 Ekm 2017, 12:49

benim anlamadıgım dolmabahçe trafıgı az mı ki oraya giriş yapılmış, ee şimdi herkes oraya giderse alsana baba gibi beşiktaş trafigi

alicanxyz
2 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 02:20

Araştırdım bulamadım .Fulya levazım tünelinin güzargâhını haritada gösterebilir misiniz?

Misafir 179

2 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 12:37

herhangibi haber gelisme yokmu ? veya tünelin giriş çikiş görseli...
uzun süredir tünelde inşaat çalışmaları var fakat görsel hiç göremedik

wowsinan
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:19

Dolmabahçe-Levazım arası 5 dakikaya düşüyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan tünelin hizmete alınmasıyla bölgedeki trafiğin rahatlayacağı, 70 dakikalık yolun 5 dakikaya düşeceği bildirildi.

wowsinan
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:29

https://www.yenisafak.com/gundem/dolmabahce-levaz ...or-3109905

(+)

Emre wulber
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 11:12

Beşiktaş maçından sonra çalışmalar başlayacakmış hayırlı olsun.
Tünelin tam güzergahı belli olur artık bizlerde görürüz.
Benim haalen aklima takilan Fulya kavşağı olacakmi olmayacakmi ,Fulyayı teğetmi geçecek.
Marmara Universitesi Nişantaşı kampüsünde tünelle ilgili çalışmalar mevcut.Hatta panoda kavşak ve bağlantı yolları ibaresi var .

Misafir d6e

1 gün önce - 09:53 (dün)

nedir son durum ? , ağaçlar taşınmaya başlanmış dolmabahçe tarafında.
Fulyada bir şantiye var , sanırım birde ortaköy vadisinde şantiye var

Misafir ffa

1 gün önce - 10:30 (dün)

Alıntı:
benim anlamadıgım dolmabahçe trafıgı az mı ki oraya giriş yapılmış, ee şimdi herkes oraya giderse alsana baba gibi beşiktaş trafigi

Bölgedeki trafiği çekip Zorlu AVM'nin altındaki Akmerkez yolu'na doğru trafiği verecek. Bölgeden Barbaros Bulvarı'na girmek isteyenler alternatif olacak. 2015 tarihli bir haberden:

Ancak anayol vadiden bir tünele daha girip Armutlualtı'na bağlanacak.Burada İTÜ'ye kadar uzanan uzunca bir yol var.

Bir başka tünel de buradan Ayazağa'ya bağlayacak. Bu muhtemelen en son Vadi İstanbul gibi yeni projelerle genişleyen Cendere vadisi olacak. Cendere yolu da Kağıthane'de 4x2 şerit oldu.

Buradaki tünel ise Ayazağa-Sarıyer olarak geçiyor. Bu tünel de mevcut sarıyer tüneli ile bağlanacak.

Son tünel ise Sarıyer tüneli'nden Zekeriyaköy'e uzanacak. Muhtemelen hali hazırda genişletme çalışması yapılan ve kuzey ucunda 3. köprüye bağlanan 1. caddenin güney sonunda yer alan Varyant öncesine bağlanacak.

Böylece üç köprü arasında seri ulaşım sağlayan bir tünel zinciri ile şehir içinde kuzey-güney akslı birnevi çevreyolu oluşmuş olacak.

sayfa 112
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 110111112
ANA SAYFA -> ULAŞIM