Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 258
Misafir 3ca

3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 09:51

Merhabalar,

Bilgi için; Küçükyalı Sahilde sadece raylı sistem değil aynı zamanda Altıntepe-Yenisahra, ve Altıntepe- bostancı karayolu tünellerinin çalışması yapılıyor. Yani aynı anda 4 proje yürüyor şu an , dolayısıyla bu kadar tünel çalışması varken marmaray-metro bağlantısı da mutlaka alttan yapılacaktır, en azından metrodan Marmaray istasyonuna bir çıkış olacaktır.

sevket19

3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 12:37

bu hattın bostancı metro istasyonuyla aktarma yapması daha uygun olurdu.zaten 19d otobüsü yıllardır bu istikamette hizmet veriyor.bostancı istasyonundan bakkalköy istasyonuna geçiş olsa daha iyi olurdu.

Rifat Behar
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 12:55

Misarifin söylediği tünel çalışmaları hayal mahsulu. Böyle bir inşaat yok

sevket19

3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 13:16

bu hattın bostancı metro istasyonuyla aktarma yapması daha uygun olurdu.zaten 19d otobüsü yıllardır bu istikamette hizmet veriyor.bostancı istasyonundan bakkalköy istasyonuna geçiş olsa daha iyi olurdu.

Misafir 3ca

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 10:30

Rıfat Bey'e cevaben;

http://www.reklam_link.com.tr/gundem/cadde-en-a ...11776.html

Ayrıca her gün oradan geçtiğim için geçen gün Marmaray hattının ortasına kazık yapıldığını gördüm (yaklaşın 20 mt boyunda) kendim de inş. müh olduğum için orada ölçüm yapan topoğraf arkadaşa sordum karayolu tünel girişi için yapılıyor dedi..

Ayrıca;
https://www.ibb.istanbul/News/Detail/33729

dorad
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 12:31
Bostancı Sahilyolu Girişi

Bostancı istasyonunun olduğu yerdeki Bağdat Cad. yönü sahil yolu artık balıkçılar çarşısının ordan geçip dolmuş duraklarının yanından Kartala dönen U dönüşünün ordan (yön terse çevrilmiş) lunaparktan gelen altgeçidin oraya bağlanıyor. (daha önce yazıldı mı bilmiyorum)[/img]

Misafir 88d

3 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 19:29

M8 hattı ne aşamada..
Ne ne zaman planlanıyor
Tüneller ne zaman bitecek.
İstasyonlar ne zaman kapanacak.
Vagon siparişleri ne zaman verilecek.
Hat ne zaman döşenenecek.
Testler ne zaman başlayacak.

Biraz bilgi, saldım çayıra mevlam kayıra modundan çıkaralım bu başlığı...

Misafir 782

3 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 22:36

TBM lerin nerede olduğunu bilmek bana yeter.

Misafir 88d

3 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 09:27

Tbm lerin nerede olduğunu bilmek yetmiyor. Çünkü tüm hat tüm ile açılmayacak... natm var...

etoksoz
3 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 10:27

Depo durağında bir haftadır gerçek anlamda 7X24 kazı yapıyorlar. Buranın altının sert kaya olduğu biliniyordu zaten sanırım kırmak için bayağı bir tırmalıyorlar...

sayfa 258
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM