Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Mudanya Kavşağı
« önceki   123 ... 141516

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
Misafir 984

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 09:31

Aynı yazarın köprü ile ilgili yazdığı bir diğer yazı.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezler mi?

https://www.olay.com.tr/cile-kismen-bitti-belediy ...6910yy.htm

Yazıda köprüyü belediyenin değil karayollarının yaptığını falan vurgulamış.Olabilir de.Pekala o zaman kavşka açılırken recep altepe ne diye kendisi yapmış gibi poz verip,gelene geçene el sallıyordu?

https://www.haberler.com/mudanya-kavsagi-nda-ilk- ...70-haberi/

Efendim kavşağı belediye değil karayolları yapıyor diyerek,ramazan ayında insanlara trafikte saatlerce eziyet çekmesine yol açan inşşat esnasında şimşekleri o zamanın belediye başkanına değil de,kimsenin kalkıp hesap soramayacağı karayollarına yansıtmak da bir ustalık işi sanırım.

Mert Akgün
6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 18:05

İhale iptal ediliyorsa ihale ücretinin %10u tazminat olarak firmaya verilmesi gerekiyor belediye projeden caydığı için. Geçmiş olsun Bursa bu kafayla daha çok geriye gider. Eskiden hatırlıyorum çocuktum körüklü ikarus otobüsler vardı insanlar durağa gelmeden önce ayağa kalkıp düğmeye basıp bekliyorlardı yıl oluyor 2020 şehirde kültür bilinç ölüyor geriye gidiyoruz, adam son dakika kalkıyor yerinden düğmeye basana kadar durağı geçiyor sonra şoförle tartışıyor, şoför hergün böyle tiplerle uğraşınca doğal olarak agresifleşiyor, sonra durağa dalıyor insanlar ölüyor. Bizim insanımız yöneticilerimiz en küçük hatalı şeyde dahi kelebek etkisi oluşturduğunu neden anlamak görmek istemiyorlar? 3şerit gelen yol ne olursa olsun 2şeride düşecek şekilde daraltılmaz bunu dahi akıl edemeyen mühendisler şehir planlamacıları yöneticiler nasıl hakkını ödeyecek bu insanların? Bu mudanya kavşağı 3 belki 4 katlı luplardan oluşması gerekirken gidip aynı kavşağı dikip insanlara eziyet çektirip milyonlarca lirayı israf ettiler kim hesap soracak bunlardan? Sandıkta millet hesabını sorar diye bir mantık mı var hukuk devleti miyiz biz yoksa kabile mi? Bursa bu kafayla giderse aha böyle yaşanmazlığı günden güne artar. Omurgasız gazeteciler de haber diye köşelerinde yazarlar

Efe Elaldı

4 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 20:01

Mudanya kavşagi stadyum bağlantı viyadügunde calisma devam ediyor betonlama islemi vardi bugun kazik ayaklarin uzerine celiklerin birlestirilecegi bolumun betonlamasi yapildi sene sonuna kadar heralde biter orhan eli kavsaginida rahatlayacak bu proje ile

Efe Elaldı

4 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 12:05

çalışmalar an itibariyle devam ediyor yapılan köprü üzerinde ve mudanya kavşağına bağlantı ayaklarında çalışma var yıl sonuna kadar yolu bitireceklerini düşünüyorum

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 141516
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara