Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 229
Misafir 4c8

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 01:53

Artvin Gümüşhane Trabzon vs güvenlidir . Zaten buralarda hırsızlık yapsanız, birine zarar verseniz coğrafyadan dolayı koşup kaçmak bile çok zor. Malum her yer bayır, yokuş. K.maraş da dağlık ama Karadeniz gibi yolları yokuş mu bilmiyorum. Maraş gibi bir ile ne mutlu . İnşallah daha da gelişir, daha güzel haberler alırız ülkemizin bu köşesiyle de ilgili

tilki123
5 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 19:48
AK Parti kongre öncesi şok gelişme

AK Parti Kahramanmaraş il Başkanı Sn. Ahmet Özdemiri kongreden önce görevden aldılar. Bu ihanet gibidir kongreden bir gün önce görevden almak yakışmamıştır.

erhan344

5 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 21:43

Görevden alma sebebi bellimi. Bir açıklama yapıldımı acaba.

Çok şaşırdım

tilki123
5 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 01:05
MADO

Bugün güzel bir konuya değindi CB. Sn. Recep Tayyip Erdoğan. Konu MADO’nun şehrimize yeterince katkı vermemesiydi. Yüzde yüz katılıyorum. Ne olursa olsun Kahramanmaraşın meyveleriyle (keçi sütü, salepi) beslenip narzist bir tavırla şehrimize Turist çekebilecek hiçbir proje üretememiştir. Bir tek Mado butik oteli 2 senedir yapım aşamasında. Peki o otele gelecek turiste kendi Markanın hıkayesini tanıtabileceğin müzen bile yok şehrinde. Dondurma Festivali yapılıyor MADO katılımıyorsun. Ama Festival dükkanın önünde yapılıyor şaka yapıyorlar zanettim çok şaşırdım. Şehrin takımı Kahramanmaraşspora sponsor olmuyorsun. MADO şehrimize artık birşeyler katmalı. Açık ve net söyliyorum ben MADO’dan çok şeyler bekliyorum ama Sn. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi rakipler uyumaz bir bakarsın o küçük gördüğün rakipler bir hamleyle senin önüne geçer. Ve rakipler geliyor Kervan olsun diğer şirketler. Benim beklentim onlardanda şehrimize katkı sağlayacak projeler üretmeleri.

Edeler sizin düşünceniz bu konuda neler?

Ismail92

5 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 01:25

Çok haklısın aslan edem MADO nun bu şekilde etkinlerlere katılmaması kahramanmaraşspor a sponsor olmaması şehrimize ne kadar tepeden baktığını gösteriyor ama bu onun ayıbı dediğin gibi 1 numaraysan göstereceksin her zaman zirve de devam edemezsin festivalden sonra zaten müşteri kaybetmiştir böyle de devam etmez umarım şehre de bi yararı dokunur bundan sonra

sayfa 229
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler