Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü [futbol]
« önceki   123 ... 142143144

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 144
serkan33

1 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 21:44

Tuzla Tersanesi Mersin'e taşınmak istiyormuş, bunun üzerine de MİY tersanenin takımı olan ve 2.ligde mücadele eden Tuzlaspor'u satın alıp ismini MİY 1925 olarak değiştirerek yoluna devam edecekmiş, ilginç Tuzla Tersanesi olayına da şaşırdım, ne alaka Mersin'e taşınmak istiyorlar?

Alıntı:
MİY’DE B PLANI DEĞİŞİYOR MU?

Mersin İdman Yurdu’nda kurtuluş reçetesi aranıyor! Kulübün borçları nedeniyle tamamen kapatılarak başka bir takım ile profesyonel liglerde kenti temsil etmenin yollarını arayan Hamit İzol ve yönetimi, sürekli olarak yeni planlar geliştiriyor.

İlk etapta amatör liglerden bir takımı alıp profesyonel lige taşımayı düşünen MİY yönetiminin bu planda değişikliğe gittiği iddia edildi. İddialara göre; Tuzla Tersanesi’nin Mersin’e taşınmak istemesiyle, tersanenin takımı olan Tuzlaspor’u gündemine aldı.

Halen Mersin İdman Yurdu gibi TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve 13 puan ile 16’ıncı sırada yer alan Tuzlaspor’a teklif götürüldüğü ileri sürüldü.

Alıntı:
GÖRÜŞME YAPILDI MI?

Tuzlaspor’un başkanlığını yapan Murat Erdoğan’ın eski bir MİY futbolcusu olması ve yönetiminde MİY yönetiminde de yıllarca görev alan Memoil’in sahibi eski Mehmet Işık’ın bulunması bu plana dair iddiaları güçlendirdi
MİY Başkanı Hamit İzol’un 2017 yılında Tuzlaspor Başkanı Erdoğan ve yönetici Işık ile bir araya gelerek, 10 milyon TL’lik teklifte bulunduğu önü sürülürken, karşı tarafın bu teklife sıcak baktığı ileri sürüldü.
Bu planın hayata geçmesi halinde Tuzlaspor’un adının değiştirilerek Mersin İdman Yurdu 1925 yapılması planlanıyor.

http://www.mersinhaberci.com/haber/12107/miyde-b- ...or-mu.html

Misafir 357

1 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 21:46

Filme bak ) hikaye bu, gerçekleşmez.

ardat33
1 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 21:53

Somut şeyler olmadan sevinemiyorum . Bizdeki basın bol keseden atmayı seviyor.Belki bir kıvılcım olur .

alp in
1 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 12:23

tersanenin taşınması ile takımın ilgisi nedir? tuzla halkı kamuoyu bu duruma sessiz kalır mı?
aklımıza değişik sorular var ama bu takımın kurtluluşu için halk ne yapmalı asıl sorun bu. yönetimin halkı da içine alan bir uygulama yaptığınızı gördünüz mü? mesela sezon başında kombine çıkarıyorum tüm mersinlileri özveriye davet ediyorum deseydi inanın ben ve çevremdeki birçok kişi bu kkombineyia lırdık maçlara gidemesek dahi hem de gönül rahatlığı ile. ya da beşiktaşın da yaptığı gibi FEDA tişörtü veya forması satışa çıkarılabilirdi. inanın yönetenler taraftar kadar istemiyordu takımın kurtuluşunu. resmen koca çınar birilerinin ego bahçesi oldu. benim için MERSİN İDMAN YURDU'M kapandıkdan sonra kimle birleşmiş, kimi satın almış hiçbir hükmü yok. sahiplenemem.

serkan33

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 00:07

Meskispor MİY 1925'E dönüşecekmiş

Alıntı:
MBŞB Meski Spor’ un yeni adı Mersin İdman Yurdu 1925

Geçtiğimiz aylarda Yenişehir Spor’ un adı degişip MİY’ in pilot takımı olduğu öğrenilmişti. Mersin Büyükşehir Belediye Meski Spor’ unda yeni adı Mersin İdman Yurdu 1925 olacağı öğrenildi. Ve ulaştıgımız bilgiler arasında önümüzdeki sene bu klübü Mersin İdman Yurdu’ na devredileceği iddia edildi.

http://www.ufukturu.net/haberler/50844/mbsb-meski ...yurdu-1925

ads 1940
1 gün önce - Pzr 18 Şub 2018, 20:38

Zor gününde sahip çıkılmadı arkasında durulmadı puan silme cezasından sonra aldığı yenilgi ile birlikte küme düşmüş oldu bugün.

Alıntı:
Mersin İdmanyurdu küme düştü

Mersin İdmanyurdu, Tokatspor karşısında aldığı mağlubiyetin ardından 2. Lig'de bitime 11 hafta kala kümeden düşmeyi garantiledi.

http://www.yenisafak.com/spor/mersin-idmanyurdu-k ...tu-3152379

İsim değişikliği hülle falan olmasın orjinal takımla devam edilsin bizde zor durumdayız düşüyoruz zaten 2-3 sezon sonra bizde BAL liginde oluruz orda Çukurova derbisini oynarız 35 binlik yeni stadda!!

sayfa 144
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 142143144
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET