Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa T2 Tramvay Hattı İnşaat Çalışmaları ve Gelişmeleri (Santral Garaj-Terminal)
« önceki   123 ... 166167168 ... 185186187   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 167
Kemal ARITÜRK
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:51

Bunlar simdi 38 ide kaldirir

UfukRaifoğlu

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:57

Kalkacak zaten.

Efe Elaldı

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:45

Alıntı:
Kent meydanının başında bitmesinin en ufak bir mantığı yok. Ya heykrle ya da osmangazi durağına gitmeli. Şimdi bana bunu söyleyin , 38le helke e sorunsuz gitmek varken neden bu garabete bineyim de kent meydanı aşağısında inip eziyet çekeyim?

kaç kere yazdık hat fomaradan tek yönden timurtaşpaşaya çıkarılıp ordan t1 hattına girip uluyoldan tekrar t2 hattına katılmalı şuanki t1 hattıda hatalı zaten madem t2 yi bu şekilde yaptın o zaman heykele çıkaracaksın görselde paylaştım burda kaç kere madem hat metro olarak yapılamadı o zaman fomaradan t1 hattına katıp hatları birleştireceksin insanlar rahat etsin OLMASI GEREKEN HAT BU ŞEKİLDE

(+)

(+)

(+)

Misafir 491

6 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 14:14

Dar görüşlülere ve haberi olmayanlara haber vermek istiyorum:
Şu an gördüğümüz kent meydanı tamamen yayalaştırılıyor ve araç geçişleri yer altına veriliyor. Buna istinaden büyük ihtimalle Osmangazi metro istasyonu ile Kent Meydanı tramvay istasyonu birbirine entegre edilecek.

Berktuğ
site denetçisi

6 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 21:50

Kemal ARITÜRK demiş ki:
Bunlar simdi 38 ide kaldirir

Bir değişiklik olmazsa 38 kalkacak 17-D ise Terminalde sonlanacak.

Misafir d75

6 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 23:46

Kent meydanı yayalaştırılacak ve de araç trafiği yer altına alınacakmış. Son zamanlarda duyduğum en komik espri bu olsa gerek:) Bu vizyonsuz teknik ekip kent meydanının önce o rezil, kırık dökük, virane, beton dolgulu, parke taşı takviyeli, üstüne basınca tomadan beter su püskürtüp üstümüzü başımızı batıran ve daha burada sayamayacağım bir çok özelliği bulunan o rezillik abide taşlarını değiştirsinler lazım değil yer altı trafiği falan. Orasının sorumluluğu sözde avm yönetiminde ama istenilse pek ala avm yönetime rest çekilip yapıyorsan yap kardeşim de denilebilir. Hoş akıbetinin istiklal caddesi gibi olacağını da adım gibi biliyorum. En az 20 kez yap boz misali de yapılır, yıkılır, tekrar yıkılıp tekrar yapılır. By kadar zengin, potansiyeli olan bir şehrin sözde meydanı anca bu kadar utanç verici zemini olur. Hele bir de Osmangazi Belediyesi projesi ile entegre oldu muydu sen seyreyle ortaya ne kadar harika bir görsel çıkacağını. Tadını çıkar Bursa sen layıksın maalesef bu kaderine.

Cüneyt5316

6 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 00:58

Alıntı:

Bir değişiklik olmazsa 38 kalkacak 17-D ise Terminalde sonlanacak.

38 kalkacağına hemfikirim lakin 17D için aynı düşünmüyorum. Koca Demirtaş’ı terminalde aktarma yaptırmazlar. 17A bile kalkmıyorsa
17D hiç kalkmaz. Belki güzergahı düzenlenip eski Gemlik yolu olarak değişebilir (olursa benim için aşırı iyi olur neyse ) sadece kalkarsa Demirtaş minibüsleri kalkar unun içinde 17C’ nin sefer sayısı sıklaştırılır (ayrıca bu hattıda İsmetiye’ye kadar da uzatabilirler).

Koray C.

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 06:56

Gece terminale nasıl gideceğiz ?
Tramvay çalışacak mı gece ?
Ben evimin önünden sabaha kadar yarım saatte bir otobüs ile terminale ulaşabiliyorum suan.

AhmetDemir

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 07:45

İnsaattan foto yok mu arkadaslar

Misafir 0b7

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 11:43

Baska sehirlerde otobus firmalarinin servis uygulamasi var bursa da olsa nasil olur uygulanabilirmi. Kardesimi askere izmire goturduk bindik servise seferihisar ilce munubuslerinin kalktigi yere kadar goturdu.

sayfa 167
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 166167168 ... 185186187   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara