Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursaray (Bursa Metrosu) ile ilgili fotoğraflar ve haberler
« önceki   123 ... 160161162

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 162
Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 13:37

RAYLARA İNDİ SEFER DURDU
Alıntı:
Bursaray'ın Otosansit İstasyonu'nda önceki gün raylara inen yaşlı bir adam, kısa süre seferlerin durmasına neden oldu.Kestel yönüne hareket edeceği sırada rayda birini yürürken gören vatman, treni durdurup güvenlik görevlilerinden yardım istedi.Raylar gezinin yaşlı adamın yanına giden güvenlik görevlileri bu kişiyi istasyondaki yolcu bekleme yerine çıkartınca seferler de normale döndü.Yaşlı adamın alzheimer hastası olduğu öğrenildi.

Kaynak: http://www.olay.com.tr/raylara-indi-sefer-durdu-136715h.htm

Allah kimseyi bu hallere düşürmesin.


Misafir ed9

4 hafta önce - Cum 26 Oca 2018, 23:32

Dilencilere birsey yapilamiyormu, gecen ihtisas istasyonunda 4 kisi dileniyordu, herbiri bir merdiveni tutmus.

Misafir e9b

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 22:36

http://m.bursadabugun.com/haber/bursa-da-metronun ...22763.html


Bursaray dökülüyor.Besledikleri bazı medya eski yönetime çakıyordu.Şimdi patronları iş başında ne diyeceklerEfe Elaldı

1 gün önce - Prş 22 Şub 2018, 22:35

“Raylı sistemde kapasite iki katına çıkacak”
Mecliste toplu ulaşım konusunda yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulunan Burulaş Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar, raylı sistemin kapasitesini iki katına çıkartmak için gerekli hazırlıkların yapıldığını belirtti. Raylı ulaşımda işletme süresini 2 dakikaya indirmeyi hedeflediklerini belirten Çapar, “Raylı sistemde mevcut yazılım, ana omurgada üç buçuk dakika, Emek ve Üniversite ile Kestel hattı eklemesine ise 7 dakikada bir trene müsaade ediyor. Şu andaki tabloda ise bunun üzerinde bir talep var. Var olan sistemin kapasitesini yaklaşık iki katına çıkartmak için hazırlıklarımızı yapıyoruz” dedi.

https://www.bursa.bel.tr/bursa-da-hedef-daha-raha ...ber/25385/

Sistemi değiştiriyorlar hayırlısı olsun bursaray artık ulaştıran bir sistem olacak sıkıntı çıkaran değil benim önerim emek hattını acemlerde sonlandırmaktı burulaş bunu yapmayıp tüm sistemi yenileyecek kestel-acemler arası 2 dakika acemler-üniverste-acemler-emek arası ise 4 dakika arayla seferler olacak yoğunluk önemli ölçüde bitecektir.yeni tren alımıda olabilir sefer aratacağı için


Cüneyt5316

1 gün önce - 00:47 (dün)

Vardı da benim mi dikkatimi çekmedi bilmiyorum ama bugün ilk defa gördüm ve üniversiteye giderken gördüğüm kadarıyla hep böyle yapılmıştı. (Burası Nilüfer istasyonu, osmangaziden buraya kadar hiçbirinde görmedim burdan sonrasında da kimi istasyonlar hariç çopunda vardı. )

(+)
Efe Elaldı

6 saat önce - 02:52 (bugün)

yeni yapmışlar bunları iyi olmuş kimse demirin üzerine oturamıyordu kışları şimdi oturabiliriz artık

Cüneyt5316

4 saat önce - 04:22 (bugün)

Sene olmuş 2018 metro durakları hala daha çok vahim durumda. Yürüyen merdivenden çıktıktan sonra iki adım ilerisinin üstü kapalı değil ve insanlar yağmur yağdığında orda bekleyemiyor, inenlerde ıslanıyor. (Kimi istasyonlarda böyle değil tamamı kapalı) bunu biran önce yapmalılar.sayfa 162
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 160161162
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara