Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - ParkCity Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
recepsivas
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 20:14

Bence bu bina ''Basın Binası'' olmalı. Başta şehrimizin yerel TV kanalları, Radyo kanalları, Haber ajanslarının temsilcileri, Gazeteciler vs. şehrimizde basın sektöründe çalışan ne kadar kurum varsa hepsiyle görüşülüp buraya transfer edilebilir. Zaten kendileride çok iyi yerlerde çalışmıyorlar.

Misafir 740

2 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 18:55

geçen önünden geçtim adamlar boru sallamışlar aşağıya su çıkarıyorlardı logara boşaltıyorlardı aşırı derece pis dükkanlar yanık alt kat su suyu boşalttıktan sonra adamlarla konuştum şimdi ne yapacaksınız diye aşağıdaki hurdaları boşaltacağız dedi bende gelebilirmiyim dedim tabi dedi yürüyen merdivenlerden indik elimizde fenerler var indik pizza pizza nın masa sandalyeleri vardı aşırı derecede pas tutmuş oyun alanı var oyuncaklar su altında kalmış hep ıslaktı akülü arabalar oyuncak jetonlu atlar var bowling topları ekranlı araba sürme bilgisayarları çok kötüydü hemde soğuktu allah yardım etsin çalışanlara sonra pet şişeler çekip atmışlar aşağıya ölü 5 tane kedi bulduk suda boğulmuşlar onlarıda aldık daha çok eşya vardı hangi birini sayıyım daha çok işi var en fazla 3 aylık işleri var dahada fazla ben bile şaşırdım yukarı çıktık neyse carrefoursa ya girdik market arabası falan çıkardılar kasa ları falan çıkardılar manav reyonunda ise domates elma soğan muz salatalık marul hep çok kötü olmuş anlatamam çok kötü kokuyordu kurtlar falan vardı içinde çok pis arkadaşlar anlatamam daha çok toparlanacak şey var yani baya bir iş var adamlara sordum bu ne olacak diye KALP HASTANESİ OLACAK DEDİ yakında pankart falan asacaklarmış içini toparlayınca beni dinlediğiniz için teşekkür ederim iyi GÜNLER

Misafir 29d

2 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 20:16

Kalp Hastahanesi çok güzel bir haber, özellikle hastahanenin taşınmasından sonra Kümbet taraflarına sağlık yatırımları artmalı, umarım bilindik güzel marka bir hastahane açılır ve çevre illere de hizmet eder..Allah yardımcıları olsun, hayırlı olsun Sivas’ımıza..

talha58
2 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 01:19

Yaza doğru belli olur birşeyler.

ssmh58
2 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 13:38

bilgi alan var mı arkadaşlar çalışılıyor mu halen

ssmh58
1 hafta önce - Çrş 09 May 2018, 10:26

varmı gelişme

UğurSarissa
1 hafta önce - Çrş 09 May 2018, 11:07

Alıntı:
varmı gelişme

YOK!

Misafir 3ec

1 hafta önce - Prş 10 May 2018, 00:25

Satın alındı burası yakında sivasın outlet Merkezi olucak

sinan5858

1 hafta önce - Prş 10 May 2018, 08:31

kim satın aldı acaba bilginiz varmı.

UğurSarissa
1 hafta önce - Prş 10 May 2018, 09:14

Alıntı:

kim satın aldı acaba bilginiz varmı.

Sinan Bey misafirlerin her dediğine itibar etmeyin. Trol haber çok yapıyorlar.

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET