Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Taşdelen Meydan Projesi
« önceki   1234   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
ahmetmsl

11 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 11:29

Hadi bakalım inşallah bir an önce ihaleye çıkarda proje ve süreler hakkında bir bilgimiz olmuş olur.
Ne kadar ileri kaydırmış olabilirler ki ayrıca? Amaç zaten şile yolunun ayırdığı mahalleri birleştirmek değil miydi? Merakla bekliyoruz

Misafir 235

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:38

Arkadaşlar 5 yıldan beri bu proje lafı devamlı geçiyor ben de bizzat belediye seçimlerinde poyraz bey tarafından lanse edildi fakat zaman ilerledikçe bu konuyu başkanı taşdelende yakaladıkça dile geldiysede belediye artık topu hep ibb ye atıyor biz taşdelenlliler olarak yani site yönetimleri olarak eger bu seçimden önce proje ihale edilmezse tepki oylarıyla tepkimizi göstericez . Siz taşdelenlilerde bu yoldan çektiklerimizden dolayı( üst geçiten ne engelli
Kardeşlerimiz ne çocuklu bacılarımız ne yaşlılarımız kullanamıyor) tepkinizi böyle koyun

Misafir 2c7

8 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 13:28

Evet çok haklısınız seçim zamanı hep baat sonra ses seda yok bizde belediye ye gittigimiz zaman soruyoruz fakat hiç bir ikna edici birsey yok. Bu yoıfan bizde çok çekiyoruz hatta 2 yıl önce ölümden döndük üst geçiden gece yarısı özönün önüde haftiyat kamyonu dağrti açmış halde geldi ve çarptı kamyon çok büyük facia ya sebep oluyordu . Geçit hasar gördü geçidi de 1 yılda tamir edemediler bu seçim bilanço sonu berdiniz söz yerine getirin yoksa keşke demeyin seçimden sonra

Misafir 529

7 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 06:00

Bende bu projenin yapılacagına inanmıyorum yıllardan beri söyleniyor. Bende belediyeye gidince soruyorum fakat cevap ibb ihalesine topu atıyorlar bende sıkıldım artık . Demekki degişim bakti

Misafir ba3

1 ay önce - Çrş 22 Ağu 2018, 16:08

Arkadaşlar bende bu üst geçit zulmünden çok çekiyoruz önümüze geçen seçim bir resim attılar ve oy devsirdiler aradan bes yıl geçti hala tık yok bizde artık istemeyerek de olsa degişim zamanı geldigini ve yalanlarla yürüyemeyecegini oylarımızla belliedelim bu böyle olmaz

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL