Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Susuz - Tombakkaya Yapılaşma ve Alt Yapı
« önceki   123 ... 8910 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
bykrmakt
10 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 13:05

Misafir ae6 yazdığınıza bakarak edevletten baktım 2577 sayılı kanunun 27. maddesi gereğince geçtiğimiz eylül ayında yürütmenin durdurulmasına karar verilmiş yanlış anlamadıysam ama ne için neden bir bilgim yok haberi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim

Misafir 449

10 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 10:47

tombakkaya da,,, yurt dışında yaşayan vatandaşın yaklaşık 30 dönümlük arsasını istanbul yolu kenarından iç tarafa atmışlar oda mahkemeye vermiş diye duydum.....

omer efe
10 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 11:04

Dediğiniz doğruysa parseller yeniden yer değiştirecek, bakalım büyükşehirden yeniden nasıl geçecek.. emsal vs.. değişecek mi?

Misafir 25a

9 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 18:31

Arkadaşlar artık çok kat izni werilmiyomus yeni ruhsatlara yatay mimari en fazla 6 7 kat nasıl olacak bu da bizim için bi zarar oluşturabilir.mi

bykrmakt
9 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:10

herkese merhaba bölgeyle ilgili kimseden ses seda yok tombakkayanın yapılaşması bu gidişle ilk temeller 2021-2022 yılını bulacak galiba umarım daha da ileriye gitmez imar geçeli nerdeyse 5-6 yıl oldu imar yolları açılalı 2-3 yıl oldu ama daha çakılmış çivi yok yenibatı daki yerler yapılaştı arsa nerdeyse bitti ama tombakkaya atlayamadık kaşmir yonca olsun forces olsun yapımı devam ediyor ama içerilere doğru ilerleme ne yazık ki yok varsa bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini yazarsa memnun olurum

omer efe
9 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:39

Bölge mahkemelik , tapularda şerh varken ruhsat olmaz..

Misafir 70c

9 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 19:15

tapularda serh var ne demek? Bir kac tapudaki sehr tüm bölgeyi nasil etkiyebilir?

Misafir 5e6

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:04

Şerh ipotek demek yani şuan için herhangibir çalışma olamaz
Arkadaşlar herhangibir firmayla görüşen oldumu.Kardesimin yeri var 1700 metre kimi emlakçı sat diyor kimi bekle diyor.Acaba satıp başka yerden almamız zararı olurmu.Suana kadar hiç kimse bizi aramadı ve inşaat şirketlerde bölgeye pek sıcak bakmıyo bunu bizzat kendim işittim

Bahadır alkanat
9 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 21:11
TOMBAKKAYA

Veysel karani bulvarı civarı öncelikli olmak üzere kat karşılığı sözleşme yapmak isteyen arsa sahipleri ile görüşmek isterim .5324780871

Misafir 6c2

9 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 12:08

Şerh ile ilgili belediye ile görüştüm. Şu anda üzerine çalışıyoruz hızlı bir şekilde yeni planı yapıp askıya çıkacağız dedi. Sadece itiraz eden kişilerin arsalarında bi değişim oluyormuş herhalde. Sonuç olarak bir kaç aylık bir mesele bu şerh meselesi, bekleyen çok sayıda müteahhit ve arsa sahibi olduğundan çok uzatmayacaklarmış.

Yenibatı mahallesinde konutların gelişim hızını düşününce tombakkaya'da çok hızlı bir şekilde dolacaktır. Zaten şu anda yenibatıda'da çakırlar gibi pek satılık arsa kalmadı. O yüzden şu aşamada satmak pek akılcı olmayabilir. Ama Tombakkaya'da tabii beklediğimden yavaş ilerledi süreç, buda bir gerçek.

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8910 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet