Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1143
bahadır 0302

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 15:56

Türkiye çok önemli iş başardı: 1- Bağrına taş bastı, 3 yıllık çatışmasızlık sürecinde terörün zemin yakalamaya çalıştığı bölgedeki halka istikrarın günlük yaşamı açısından ne kadar önemli olduğunu gösterdi, 2- Terör bağlantılı bir partinin oylarının yükseltilmesine dönük manevralara ses çıkarmadı, sivil siyasetin kalıcı çatışmasızlığı sağlamasının yolunu açtı, 3- Demokratikleşmenin PKK’nın işine gelmediğini, HDP’nin de Kandil’den kopamadığını Kürt vatandaşlarına gösterdi, 4- Hendek-barikat savaşıyla topraklarını temizledi, önemlisi, terörle mücadeleyi sınırlarının dışına taşımayı başardı, 5- Uyuşturucu madde ile mücadeleyi terörle mücadelenin merkezine oturttu, örgüt finansal açıdan nefes alamaz hale geldi, 6- 23 ili ekonomik teşvik uyguladı, “sosyal saatli bombanın” tik-taklarını durdurdu...

Nihayetinde 10 bin teröristin olduğu belirtilen küçük bir coğrafyaya meşru ordusunu ve Suriye’nin meşru silahlı güçlerini soktu, “teröristle savaş öyle olmaz, böyle olur"u tüm dünyaya gösterdi.

Şimdi, herkes, “kendi teröristini koruma” telaşında, homurdanıp duruyor.


akin87
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 16:39

Afrin harekati birkez daha Suriyeli muhaliflerin destansi mücadelesini ortaya koyuyor.

Ne demek istiyorum?
Afrin harekatinda gördügümüz üzere Ucaklarin katilamadigi günlerde bir operasyon duraksiyor ve basarilli olamiyor. Yani hava hakimiyeti olan kazaniyor.
Muhaliflerin Rejim ve Rusya Hava kuvvetlerine ragmen halen ayakta durabilmeleri (Guta ve Idlib özelinde) Allah'in yardimi ve lütfu ile olan bir mücadelenin meyvesi.

Bizde burdan kendimize su sonucu cikarmamiz lazim.
Azim ve Iman ile kara savasini kaybetmeyiz.
Ama Hava kuvvetlerimiz de Güclü olmaz ise büyük zaiyat veririz.


mehmet karakas7
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 18:12

Ankara'da şimdi çok güzel rahmet yağıyor.
Rabbim o yağan rahmetin her bir damlası sayısı kadar ümmeti muhammedin ordusu olan Türk ordusunu
vatanımızın güvenliğini, milletimizin huzurunu, bölgemizde barış ve selametin temini için kahraman güvenlik güçlerimizin ve yiğit askerlerimizin harekatını hayırlı eyle. Şanlı ordumuza nusretinle ve kudretinle yardım eyle. Her türlü fitne ve fesada, hile ve tuzağa karşı bizlere feraset ile basiret ihsan eyle. Birlik ve beraberliğimizi, huzur ve kardeşliğimizi daim ve baki eyle. Bölünüp parçalanmaktan, dağılıp bozulmaktan, tefrikaya düşmekten bizleri muhafaza eyle."AMİN.ERHAN DEMİR

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:13

Abd resmen Mümbiç'ten meydan okuyor ülkemize, bizi Irak yada Afganistan zannediyor galiba.

Birlik ve beraberlik içinde olmak zorundayız.


Semih Yaşar

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:17

Bugün Amerika'lı generallerin beyanatlarını dinledim, hiç hoşuma gitmedi. Aba altından sopa gösteriyorlar resmen. Münbiç'e yerleştik burada kalicıyız diyorlar , bize saldırı olursa sert karşılık veririz demişler.

sinan97
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:22

Petrol ve gaz sahasi önemli..kürtlerde kalirsa esad rejimi ayakta kalamaz..esadda kalirsa bukez kürtler ayakta kalamaz..deyrzor da catisma bu yüzden..savas en fazla 1 yil daha sürer..sonra paylasim gelecek..kürtler petrol sahasini ellerinde tutarsa akacak parayla bir devlet kurabilirler..MuratGezgin61
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:26

Afrin'de göstereceğimiz başarı Münbiç için de caydırıcı olacak. Bu nedenle, özellikle bu dönemde bizi yıpratmaya dönük yorum, haber, açıklama, fotoğraf, video vs. bolca servis edilecektir.

Zeytin Dalı Operasyonu ile göstereceğimiz güç ve dirayet ile Münbiç ve diğer bölgelerdeki Amerikan ve diğer sömürgeci devletlerin direncini ciddi oranda kıracaktır.

Amerikanın şimdiye kadar ciddi bir devletle savaşmadığını unutmayalım. Irak'a girmeden önce Irak'ı zaten içerden çökertmişti. FETÖ'nün belinin kırılması Amerikanın içimizdeki gücünü ciddi oranda yok etti.


Volkan Cordan

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:49

Alıntı:
Aba altından sopa gösteriyorlar resmen. Münbiç'e yerleştik burada kalicıyız diyorlar , bize saldırı olursa sert karşılık veririz demişler.


Zamanında Kore ve Vietnam`da da benzer şekilde nutuk atıyorlardı...sonrası mağlum.

Adamlar şu an Las Vegas`da kumar masası modunda, blöf yapıyor...iş ciddiye binsin bakalım,görürüz.


ceyhun axoy
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:49

Irandan dost olmaz ! Bizi esedle karistirdilar galiba . Bu ne karaktersizliktir ne yuzsuzluktur !!!!
!yunus!

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 20:22

Artik chp baslar dunyaya yaymaya, " ERDOGAN KIMYASAL SILAH KULLANIYOR SIVILLERE" diye..

Esedin yillardir kullandigi kimyasallari kimse konusmaz!
Yuzbinlerce sivilin ölümünū konusmazlar !!

Hatta daha 2 gun once pyd'nin attigi klor bombasinida konusmazlar!!!

Yok abi bu chp Turkiye topraklarindan silinmeli...sayfa 1143
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET