Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 2c2

1 yıl önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:02

Gerçekten büyüyen ve gelişen Salihli'ye yakışacak bir taşla iki kuş vurduracak bir proje ile iki sorununu kökten çözecek hem otopark sıkıntısına ilaç gibi gelecek hem de virane ve köhne bir pazar yerinden kurtaracak bir proje maşallah diyelim de nazar değmesin

tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 03 Arl 2017, 13:51

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde Salihli’ye kazandırılacak olan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısını inceleyen Başkan Kayda, proje çalışmalarında sona doğru gelindiğini söyleyerek en kısa zamanda hizmete açılacağını belirtti.
(+)

(+)

(+)

(+)
(+)

(+)


tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 20 Arl 2017, 19:42

MODERN PAZARYERİ İNŞAATINDA SONA YAKLAŞILIYOR
Her geçen gün büyüyen ve gelişen Salihli’nin yıllardır çözülmeyen otopark sorununu çözmek artan pazar yeri ihtiyacını karşılamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde ilçeye kazandırılacak olan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı inşaatında hızla sona yaklaşılıyor. Tamamlanma aşamasına gelen dev projenin içerisinde 500 araçlık kapalı otopark, 700 tezgâhlı modern pazaryeri, 40 bedesten dükkânı, mescid, bebek bakım odası, kafeterya gibi sosyal yaşam alanları da yer alıyor.
Çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Salihli’mizin hak ettiği projeleri bir bir hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün kentimizi daha yaşanılabilir ve modern bir seviyeye ulaştırmak için çalışmalarımız dört bir koldan tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün katkılarıyla en kısa zamanda hizmete açacağımız Modern Pazaryerimiz Salihli’mize, esnaflarımıza ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)Misafir 92d

1 yıl önce - Cmt 23 Arl 2017, 20:20

Yürek dolusu selamlar olsun sana başkanım sizin sayenizde Salihli'de yatırımlar şekilleniyor Salihli bu yatırımlarla daha bayındır hale geliyor şimdiki hedefimiz bir 5 yıl daha Salihli'de üç hilalli bayrağı dalgalandırmak ve Salihli'yi 2023'e daha kararlı ve daha emin adımlarla taşımaktır tüm kalbimizle seninleyiz başkanım

Misafir 997

1 yıl önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:12

O belediye binasında ampullü bayrak dalgalanacak

tarzanlar
1 yıl önce - Sal 26 Arl 2017, 17:38


(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
dadaşlar
1 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 21:57

Çalışmalar gıcır gıcır ilerliyor hayırlı olsun Salihli'ye

tarzanlar
tarzanlar
11 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 17:44

Salihli’nin 3 Önemli Sorunu Bu Projeyle Çözülüyor
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli ilçe ziyaretinde Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinde incelemelerde bulundu. Projede, yapım imalatlarının yüzde 85-90 oranında tamamlandığını belirten Başkan Ergün, yaklaşık 35 milyon liralık maliyetiyle hayata geçirilen projenin Salihli’ye hayırlı olmasını diledi.

Salihli ilçesinde Eski Kamyon Garajı üzerinde çalışmaları başlatılan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinin yapım imalatlarında sona yaklaşıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Salihli ilçe ziyaretinde, tek alanda hayata geçen ve ilçenin 3 önemli sorununu çözüme kavuşturacak olan projeyi inceledi. Yüklenici firma yetkililerinden projenin son durumu hakkında bilgiler alan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çalışmaların hızlandırılması ve ileride herhangi bir sorun yaşanmaması için titizlikle projenin sürdürülmesi talimatını verdi.
“Salihli, büyükşehir havasına bürünecek”
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerinde hayata geçirilen yatırım ve projelerin Salihli Belediyesi’nin bütçesinden daha büyük yatırımlar olduğunu dile getiren Başkan Zeki Kayda, “Devasa projeler, Salihli’mizde hayata geçiyor. Salihli Belediyesi’nin toplam bütçesini aşan bir parayla bu yatırımlar yapılıyor. Ben Cengiz başkanımıza teşekkür ediyorum. Salihli halkının onu ne kadar sevdiğini her ortamda söylüyoruz. O sevginin de karşılıksız kalmadığını görüyoruz. Bu projelerde çalışmalar tamamlandığında Salihli gerçekten büyükşehir havasına bürünecek” diye konuştu.
Son Rötuşlar Yapılıyor
Salihli için önemli bir projenin sonuna daha yaklaştıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Yeraltında 600 araçlık otopark, üstünde pazaryeri ve 40 dükkanın bulunduğu bedesten çarşısı olan bir yatırım. Bu projemizin de KDV dahil yaklaşık maliyeti 35 milyon lira civarında. Kavşak projesiyle birlikte, iki projenin maliyeti yaklaşık 90 milyon lirayı buluyor. Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projemizin tamamlanmasına yaklaşık 2 aylık bir süreç kaldı. İmalatlar yüzde 85-90 oranında tamamlandı. Projenin tamamlanmasıyla birlikte Salihli ilçemiz şehir içerisinde otopark sorunu yaşamayacaklar. Manisa il merkezinde bile şu anda 600 araçlık otopark yok. Çalışmalarını başlattığımız Eski Garaj Yeni Proje kapsamında bin 800 araçlık bir otopark yapacağız. Tabii bu yaklaşık 3 sene içerisinde hayata geçebilecek bir proje. Bu açıdan buradaki projenin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. İnşallah açılışlarında da Salihli halkıyla bir arada olacağımız projelerimizin, hayırlı olmasını temenni ediyorum. Vatandaşlarımızın, tek bir Allah razı olsun demeleri bizler için yeterli. Hayırlı olsun” diye konuştu.(+)

(+)

(+)


tarzanlar
11 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 18:11


(+)

(+)

(+)
(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET