Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana İncirlik Üssü Kapatılsın!..
« önceki   123 ... 171819202122   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18

Incirlik ussu kapatilmali mi?
Evet kapatilsin. 81.3%  81.3%  [317]
Hayir kapatilmasin 18.7%  18.7%  [73]
Toplam Oy : 390

ali alimi012
1 yıl önce - Cmt 13 Oca 2018, 12:16

boşsun ödül alsın abd den ödül almayan mı var. her alan ülke hainse sana göre herkes abd li sen hariç abd ye çalışıyor.

ali alimi012
1 yıl önce - Cmt 13 Oca 2018, 12:17

Alıntı:
Kargo ABD'den geldi
Yeni Şafak, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “paralel darbe” girişiminin kaynağına ulaştı. CHP ile e-mail üzerinden iletişime geçen bir kişi, sahte belgelerle dolu kargoyu partiye gönderdi ve “26 Kasım’da elinizde olacak” dedi. 27 Kasım’da CHP “yarını bekleyin” açıklaması yaptı. Kılıçdaroğlu da 28 Kasım’da yaygarayı kopardı. FETÖ, “bavul” belgelerinden sonra şimdi de Pensilvanya’dan “kargo” ile sahte belge servisi başlattı.


Misafir 1e1

11 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 15:10

Amerika, hainleri yok eden uçaklarımızın koordinatlarını düşmana veriyor
Terör örgütü, İHA istihbaratı bilgileriyle, Türkiye’den havalanan her uçaktan, bu uçağın vuracağı noktalardan ve atılan her füzeden haberdar ediliyor. Kel Dağı ve Kürecik radar üslerinin de bu amaçla kullanıldığına dair ciddi şüpheler var.
Türkiye’nin Afrin’de mücadele ettiği güçler sadece PKK/PYD’li teröristlerden ibaret değil. Operasyonun başladığı 20 Ocak’tan buyana ABD’nin, Reyhanlı ve Kilis’e isabet eden roketlerin atılması için teröristlere yardımcı olduğu, ayrıca Türk jetlerinin Afrin'e yönelik her taarruzunu Kisecik, Kel Dağı ve Kürecik radar üslerinden edindiği bilgiler doğrultusunda PKK'ya anlık ilettiği belirtiliyor.
Suriye PKK’sına 5 bin TIR ile 2 bin uçak dolusu silah, cephane, araç ve mühimmat gönderen ABD, şimdi de Zeytin Dalı Harekâtı’nı sekteye uğratmak için PKK’ya kritik istihbarat bilgisi sağlıyor. Bu nedenle gözler, Türkiye’de konuşlu NATO üsleri ve radar paylaşım sistemlerine çevrildi. Uçakların taarruz hedefleri ve uçuş bilgilerine yönelik istihbarata Pentagon’un bu kanallardan ulaştığı ve bunu teröristlerle paylaştığı ifade ediliyor.
ABD TÜM VERİLERİ GÖRÜYOR
NATO ağında bulunan radar verileri üzerinden Türk savaş uçakları ve insansız hava araçlarının her hareketini görebilen ABD ordusu, bu araçların vurabileceği muhtemel noktalara ilişkin verileri PKK’ya servis ediyor. ‘Sahibinden’ aldığı istihbaratı değerlendiren teröristler ise gelen bilgiler doğrultusunda tedbir alıp mevzileniyor. Afrin’e yönelik hava taarruzunda uçak, İHA ve hatta füzeleri ilk olarak tespit edebilecek radar, Hatay-İskenderun’daki Arsuz beldesinin Kisecik köyünde bulunuyor. 2004 yılında Amanos dağlarının zirvesinde kurulan Kisecik Radar Üssü bir NATO tesisi. Dolayısıyla ABD, radarın tüm olanaklarından faydalanıyor.
KİSECİK, KEL DAĞI, KÜRECİK
Kisecik’e ek olarak Hatay-Yayladağı’nda sınırın sıfır noktasındaki Kel Dağı’nda da bir radar üssü bulunuyor. Kel Dağı ve Kisecik’teki üslerde konuşlu radar sistemleri en az 400 kilometrelik bir yarıçaptaki her hava hareketini takip edebiliyor. Yani ABD, neredeyse Suriye’nin tamamını NATO şemsiyesi altında kurduğu üslerden gözlüyor. Kisecik ve Kel Dağı’ndan başka Malatya’daki Kürecik radarı ise hepsinden daha gelişmiş özellikte. 1000 kilometrelik yarıçapta gökyüzünü tarayan radarın kapsama alanına Suriye, Irak ve İran, hatta Kıbrıs da giriyor. Türkiye’nin hava ağı ve toplanan istihbarat bilgileri NATO’nun güneydoğu sınırlarını kapsadığı için açık durumda. Türkiye istediğinde ve özellikle milli bir harekât icra edildiğinde bazı bilgileri gizleyebiliyor. Ancak bu gizlemenin ne derece başarılı olduğu meçhul. ABD’nin, bu önlemlere rağmen radar bilgilerini kullanarak elde ettiği kritik verileri PKK’ya aktarmakta olduğu kaydediliyor.
http://www.haber7.com/guncel/haber/2536297-ihanet ...a/?detay=1
---
Ama artık bu bardağın taştığı son noktadır. Rezalettir. Göz göre göre bu düşmana ülkemiz topraklarını açmak saflık olacak. Kısa sürede bunların hepsinin ülkemizden kovulması gerekiyor. Türkiye'nin geleceği söz konusu, şaka değil çok ciddi bir savaş içindeyiz ve gözümüzün içine baka baka bu Amerikan tosunları ülkemize hainlik, ajanlık yapacaklar. Bu üslerin bir daha açılmamak üzere acil kapatılması şart. Ülkemde Amerikan postalı görmek istemiyorum.Misafir cf2

11 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 20:07

aslında bilenler bilir incirlik havaalanı mükemmel bir konumdadır bir ucundan tren yolu ve D-400 karayolu diğer ucundan Mersin Şanlıurfa otoyolu geçmektedir. Mania sorunu da yoktur.yani sizil havalimanı yapılsa müemmel olurdu hatta yanına uçak tamir-bakım atölyeleri yapılacak kadar geniş alanı mevcut
belliki bizi bağlayan nedenlerden ötürü kapatamıyoruz. yoksa saflık değil devletimiz herşeyi biliyor.


Misafir b27

11 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 17:18

İsrail hava kuvvetleri Konya'da tatbikat yapar,ABD İsrail'in hava güvenliği İncirlik'ten sağlanır,
TSKSuriye'de koridor açar İsrail'e.


bahadır 0302

10 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 16:06

ABD’nin nükleer planlarında tabii ki Türkiye de var. İncirlik’te yıllardır tutulan, uçaklardan atılan ‘taktik’ B61 bombaları yeni ABD planı uyarınca modernleştirilecek.
Modernleştirme faturası 10 milyar dolar. Bu bombaların üzerlerindeki düğmeyi çevirerek, patlayıcı etkilerini yükseltmek ya da düşürmek mümkün.
ABD’de 310 adet, Avrupa’da 150 adet B61 var. Türkiye’de 50 küsur bomba olduğu tahmin ediliyor. Diğerleri İtalya, Belçika, Hollanda ve Almanya’da.
Esas plan, bu bombaların Rusya’ya karşı NATO’nun onayıyla evsahibi ülke uçaklarına yüklenmesi ve hedeflere bırakılması idi. Şimdi ‘Amerikalı olmayan pilotlara ABD Başkanı emir verip de Rusya’ya saldırı mı başlatacak?’ sorusu soruluyor.
Aynı kapsamda ‘Ayyy, İncirlik güvensiz’ lafı var. İncirlik güvensiz hale geldiyse, 15 Temmuz ihanetinde kullanılmasına ‘Stratejik Müttefik’ izin verdiği içindir.


(+)


İncirlikte de bulunan B61 bombalarısamet01 aydemir01
10 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 16:20

Incirlikteki nukleer basliklarlarin dogruluk payi nedir?

Misafir ba0

10 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 17:34

Yüzde yüz.

bahadır 0302

10 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 20:30

Aynen

Misafir 2b0

10 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 20:40

Bunlar incirlikte tamamda. O kapinin anahtari onlarin kullanim hakki bizdemi ordaki hain muttefiktemi onu bilen varmi. Yani bunlarin herseyi coni deyse bizim ulke rus tehdidinden daha buyuk bir tehdit altinda demektir.sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819202122   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET