Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
ekrem.
11 ay önce - Çrş 30 Ağu 2017, 17:23

Alıntı:

Malatya başlıklarındaki yüzbininci mesajı Ekrem arkadaşımız paylaşmış kendisini tebrik ediyorum

Teşekkür ederim Abdullah benim için sürpriz oldu .

alper23

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 13:53

Misafir ea9

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 14:02

Bunları paylaşmandaki amaç nedir Alper kardeş?

alper23

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 15:13

istatistik başlığında istatistik paylaşmanın neyini anlamadınız acaba?
Aslında gayette iyi anlaşıldı da anlamamazlıktan gelindi ben yinede açıklamada bulunayım;
Geçen bir kişi mesajında şöyle bir yorum yapmış.
Alıntı:
Hazarkentli, sen ve Alper gibi hasutlar yüzünden bu hale geliyor başlıklar.

Bu mesajı yazan kişinin belki bu istatistik rakamlarını görürse yüzü kızarır diye düşündüm. Wowturkey Malatya başlıklarına ve tanıtımına yaptığım katkılar ayan beyan ortadayken, Malatyadaki ikametimin 4.yılını doldurduğum bu günde, Malatyada çalışan, burada evi olan, arabasının plakası 44 olan, yeri gelmiş kimse Yeni Malatyaspordan haberdar bile değilken veya takip etmez iken işyerimdeki arkadaşlarımla birlikte maçlarına giden birisine ayrıca başlıklara yapmış olduğum katkılarda ortadayken bu şekilde yapılan saldırı incitti beni paylaşayım istedim. Gerçi bu ithamda bulunan kişi calıştığım yerdeki arkadaşlarımın yanında böyle bir söylemde bulunsa bana gerek kalmadan ağzınin payını alır ama buradaki bazı arkadaslar maalesef bu duruşu göstermediler, canınız sağolsun, eskisi kadar istekli olamasamda yine de zaman zaman katkı vermeye ve buradan Malatyayı tanıtmaya devam edeceğim, saygılar.

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET