Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
« önceki   123 ... 737475   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 74
Misafir 110

2 hafta önce - Sal 30 Oca 2018, 20:32

Sözleşme imzanmışmı arkadaşlar hiçbiryerde böyle bir haber yok siz bereden paylaşıyorsunuz ?

FatihEfe25

2 hafta önce - Sal 30 Oca 2018, 21:51
Deniz Naki men'e men oldu... Futbol hayatı karardı...

Son dakika haberi: Vatan düşmanı Deniz naki Büyük ceza aldı. ve Bu da Artık futbol oynayamayacağı anlamına geliyor....

http://www.mynet.com/haber/dunya/deniz-nakinin-tu ...-3661022-1

Misafir 904

2 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 15:03

misafir 110 senin için bu paylaşımı yapıyorum

TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Finlandiya’nın HJK Helsinki takımında forma giyen kanat oyuncusu Demba Savage ile iki yıllık sözleşme imzaladı.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Erzurumspor Tesisleri’nde Kulüp Başkanı Mevlüt Doğan, Asbaşkanı Ünsal Kıraç’ın hazır bulunduğu imza töreninde HJK Helsinki ekibinde forma giyen başarılı kanat oyuncusu Demba Savage ile iki yıllık sözleşme imzaladı.
Başkan Mevlüt Doğan, Demba Savage transferinin B.B.Erzurumspor Kulübüne hayırlı olması temennisinde bulundu.

Misafir 385

2 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 17:16

Transfer sezonu bitti ve takımların piyasa değerleri değişti.İşte karşınız da takımların yeni piyasa değerleri

1-Çaykur Rize 20,98 milyon euro
2-Adanaspor 11,35
3-Gazişehir Gaziantep 11,20
4-Giresunspor 9,35
5-Boluspor 9,03
6-Ankaragücü 8,28
7-Denizlispor 7.63
8-Eskişehir 6.53
9-Altınordu 6.28
10-Elazığspor 6.15
11-BB Erzurumspor 6,05
12-Adana Demir 6,03
13-Ümraniye 5,70
14-Samsunspor 5,53
15-Balıkesirspor 5,35
16-İstanbul 4,95
17-Manisaspor 1,80
18-Gaziantep 1,15

Misafir 5d1

2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 15:36

BB Erzurumspor U21 yaş takımı, şampiyonluğa koşmaya devam ediyor.

Alt Yapı Teknik Koordinatörü Abdusselam Gökçan ile Teknik Patron Sefa Yunusoğulları yönetimindeki U21’ler, bu kez Çaykur Rizespor’u eli boş gönderdi.

Mavi-beyazlılar, 1-0 geriye düştüğü ve uzun bir süre 10 kişi ile mücadele ettiği maçı 2-1 kazanarak, liderliğini korurken, puan farkını da en yakın rakibi ile 9’e çıkarttı.

1-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 19 MAÇ 46
2-BALIKESİRSPOR 18 MAÇ 37
3-ESKİŞEHİRSPOR 19 MAÇ 36
4-GİRESUNSPOR 19 MAÇ 33
5-GAZİŞEHİR 19 MAÇ 32

NOT : 19 MAÇTA 44 GOL ATTI 16 GOL YEDİ

DEPLASMAN DA 9 MAÇ OYNADI 8 GALİBİYET 1 BERABERLİK ALDI.

Misafir df1

1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 13:17

Erzurumsporumuzun fikstürü açıklandı

11.02.2018(PAZAR) 13:00 SAMSUNSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
17.02.2018(CUMARTESİ) 13:00 B.B. ERZURUMSPOR - GAZİANTEPSPOR
22.02.2018(PERŞEMBE) 16:00 BOLUSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
26.02.2018(PAZARTESİ) 18:00 B.B ERZURUMSPOR - ADANASPOR A.Ş.
04.03.2018(PAZAR) 13:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - B.B ERZURUMSPOR
07.03.2018(ÇARŞAMBA) 16:00 B.B ERZURUMSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
11.03.2018(PAZAR) 18:00 DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
18.03.2018(PAZAR) 13:00 BB. ERZURUMSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

ERZURUMSPORUMUZUN 4 TANE PAZAR GÜNÜ OYNAYACAĞI MAÇ VAR , 1 ER TANE CUMARTESİ ,PERŞEMBE,PAZARTESİ VE ÇARŞAMBA GÜNLERİNDE OYNAYACAĞI MAÇ BULUNMAKTADIR.

Misafir 9c2

1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 14:11

BU YAZIYI BEĞENDİĞİM İÇİN ERZURUMSPOR TARAFTARLARIYLA PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Size bir şey söyleyeyim mi? BB Erzurumspor yönetimi belki de hayatının en doğru kararını devre arasında yaptı.
Nasıl mı? Gençlere profesyonel olarak imza attırarak…
Yani; başarıyı karşılıksız bırakmadı yönetim…
Ama burada gençler başarısında aslan payı alt yapı hocalarının…
Allah için, Teknik Patron Mehmet Altıparmak’ın da hakkını teslim etmek lazım.
“Ben bu gençlerin hiçbirisini istemiyorum” deseydi Mehmet Hoca’ya, kim ne diyecekti.
Hiç kimse bir şey diyemezdi ve çatır çatır da transferlerini yaptırırdı, Altıparmak…
Ama öyle yapmadı, Mehmet Hoca, taa; ilk geldiği günden beri gençlere kucak açtı.
Beşiktaş taraftarı olan ve adeta Kartal yuvasında öğüdü alan Çift Başlı Kartalların hocası, gençleri adeta kanatlarının altına aldı.
Elazığ’da Berk Yıldız’ın adeta küllerinden doğmasını sağlayan Mehmet Altıparmak, Berk’in ‘Yıldız’ını parlattı.
Berk, Altıparmak ile adeta yeniden doğarken, bu başarısının semeresini de Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor’a transfer olmakla gördü.
Evet!…Bugüne kadar Türk futboluna bir çok genç yıldız kazandıran Teknik Patron Mehmet Altıparmak, Erzurum’dan da yeni yıldızları futbol piyasasına sunmaya kararlı.
Dadaşlara imza attığı gün gençlere şans vereceğini söyleyen Altıparmak sözünde durdu.
Son haftalarda en az üç dört gencin ismini esame listesine yazıyor.
Hatta Çaykur Rizespor gibi hayatı önem taşıyan maçta cesur bir kararla genç Alperen’i hatırı sayılır sürede de sahaya sürüyor.
Tecrübeli hoca, Alperen’i oynattığı için hiç pişman değil, hatta genç yeteneğin performansından çok memnun.
Teknik Patron Mehmet Altıparmak, “Ya!, bu gençler Erzurumlu, bu arkadaşlar bugün oynamayacak da ne zaman oynayacak. Biz tecrübeli oyuncularımızın yanında bu genç arkadaşlara da güvenmeye ve şans vermeye devam edeceğiz” diyor.
Ya!, Porto’nun takım kaptanı 21 yaşında, beyler…
Dönüp bir oralara bakın. Bana, benim gibi düşünenlere ve Mehmet Hoca’ya hak vereceksiniz.
Bir de şunu belirteyim, bu yönetim gençleri sırf milletin gözünü boyamak için A takıma almadı.
Hepsi Teknik Patron Mehmet Altıparmak’ın raporuyla gerçekleşti.
Bir de Alt Yapı Teknik heyetinin bu gençleri adeta diriltmesi ile oldu.
Bu gençlerin profesyonel yapılması, teknik direktör Altıparmak tarafından oynatılması, alttan gelen yeteneklerin de iştahını kabarttı. O gençlerin şevkini artırdı.
Hakemlerin doğramasına ve her hafta genç dadaşlara kırmızı kart göstermesine rağmen, söke söke üç puanları alarak yoluna devam ediyor, U21’ler…
Emin adımlarla şampiyonluğa koşuyorlar. U21’ler şampiyonluğa koşarken, yetenekli gençler, “Bizde A Takıma hazırız” mesajını veriyorlar.
Bizde diyoruz ki, bu istek ve arzu devam ettiği sürece, A Takım teknik patronu Mehmet Altıparmak, genç futbolculara güvendiği müddetçe, en büyük destekçileri biz olacağız.
Ne diyelim Mehmet Hocam, siz güvenmeye devam edin, biz destek vermeye devam edeceğiz.
Bu yolda pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.

Bu yazı Nurullah Pala'dan ayrılmıştır.

NOT : Bir iki cümle de ben bir şeyler demek isterim.O da şu bu takımın şimdi 12.sıralarda olmasına sebep olan osman hocadır yüzde 100 açık ve net çünkü gençleri kadroya almayı bırak takımı şampiyon yapmış olan gençleri takımdan yollanmasına göz yuman ilk kişidir bana göre eğer o istemeseydi başka takımlara yollanan gençler yollanmazdı.

Misafir e9c

1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 15:10

Antrenör değişikliğine karşıyımdır fakat Erzurumspor fizik olarak çok düşük 3 maçtır dikkat ediyorum 60. dakikada kontra atak yiyor geri dönemiyor takım ..gol atamıyor kolay gol yiyor kendi yaptığı transferleri oynatmıyor ilginç değişiklikler falan derken 4 maçta 2 puan aldı ilk geldiğindede 6 maçta 9 puan aldı yani 10 11 puan..ilk yarıyı 6. sırada bitirince playoff umudu yeşermişti şuanki durumumuzla ligde kalmaya oynayacak duruma geldik ..iddia ediyorum ilk sıralardaki takımlar Erzurumspor dan daha iyi değil..bu hıcayla bişey olmaz ..!

Fuat Kağan
1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 18:06

Ligin sonlarına doğru üst sıralarda kalabilmek için böyle rahatça kaybettiğimiz puanları aramayız inşallah..

Misafir b48

1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 18:51

Giresun hocası Metin Diyadin

sayfa 74
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 737475   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET