Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara İncek Prestij
« önceki   123 ... 242243244

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 244
Misafir 4da

2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:40

Site güzel, evler güzel kaliteli burada ki tek sorun yetkisiz ve etkisiz yönetim ve vizyonsuz bir şekilde sitenin yönetilmesi. Çok basit sorunlar 1 yıldır çözülmüyor. Şu sosyal alanda cafe bi tık daha kaliteli olsa spor salonu havalandırması yapılsa bir mimara makyaj yaptırılsa spor salonuna herşey gayet iyi olacak. Asansör bakımı bu kadar zor olmamalı. Bir de site çalışanları ellerinde şifada vs gezmemeli çok az bi eğitim ile çok daha verimli olurlar. Bi planlama yapmak bu kadar zor mu

Misafir 945

1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 07:34

Bu etkisiz YETKISIZ yonetim icin ne yapilabilir kendimiz bir toplanti duzenlesek olurmu.
Fikri olanlar yazabilirmi acaba

Misafir 157

1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 12:41

Kulede hala camlar temizlenmedi

Misafir a91

6 gün önce - Prş 15 Şub 2018, 18:07

Evet önemli olan bu sitedeki yönetimi değiştirmek bunun için ne yapılması gerekiyorsa site sakinleri olarak bir baskı oluşturmamız gerekiyor. Aksi takdirde sadece sorunları burada yazarak bi çözüm bulamıyacağız. Çünkü ne müteahhit firma nede yönetimin umrunda değil burda yazdıklarımız.

Ahmet121
9 saat önce - 18:56 (dün)

Bir tanıdığım bu siteden ev almayı düşünüyordu. Böyle basit sorunların bile çözülemediği bir sitede kim bilir ileride nasıl sorunlarla boğuşacagız. Çünkü binalar daha yeni. Eskiyince doğal olarak sorunlar
artacak . Bu gidişle İncek' ten ev almadan önce çok iyi düşünmek gerekiyor kanımca. Çünkü tablo bu.(Nu arada ben daire sahibiyim.Yanlış bir algı oluşmasın)

Misafir 775

6 saat önce - 21:08 (dün)

Sitenin malzeme kalitesi iyi işçilik problemleri var bence yönetim sosyal tesisi ve ufak tefek sorunlara el atsa ben daha sonra sorun yaşanacağını düşünmüyorum her site bittiğinde problemler çıkıyor ama firma ve yönetim bu sorunları çözüyor bizdeki problem ne firma nede yönetimin sorunlar umrunda bile değil

sayfa 244
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet