Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 296
ua06ibo
8 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 21:10

bugün gördüm kızılay metrodaki dolum makinelerinin bazılarına kredi kartı ile yükleme başlamıştır yazısını yapıştırmışlar

Atilla Selcan
8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 13:30

Evet...görüldüğü üzere sorun çok...bir şey yapılırken kıyılı köşeli düşünmeden o işin muhataplarının fikri alınmadan yapılıyor.ben İstanbul'a gittiğimde 61-64 yaş için indirimli olarak verilen kartı aldım.İstanbul'un her köşesine gidebildim.Öyle ki, Üsküdar-Beşiktaş arası özel motora binerken bile kullanabildim.Ankara'da neden olmasın.Hayır madem bir kart veriyorsun, ondan sonra ona bin, buna binme ne demek?Olmuyor mu ya kaldırırsın ya da cüzi bir miktar karşılığı kullandırırsın.153 dene ucube yere yazıyorsun bana tutup kanun maddesi, ukome kararı diyerek masal okuyorlar."başkana direk mesaj" diye bir yer buldum yazdım gitti mi gitmedi mi belli değil.

VetAli

8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:50

Ben de biraz önce Eryaman 1-2 Metro istasyonunda gördüm

(+)

(+)

yunussoy

8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:54

Özel halk otobüsü ve dolmuşlarda da Ankarakart kullanılacak deniyordu onunla ilgili bir çalışma varmı acaba ?

engin_ank
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:32

Kredi Kartı ile yüklemelerde temassız ödeme yok sanırım. Keşke olsaydı.

Yalcin Tasdelen
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 12:29

Farkindamisiniz bilmiyorum ama Online yuklemelerde Kredi yada banka karti bilgilerini girince kartin arka yuzundeki 3 haneli guvenlik numarasini istemiyor. Bu bir sorun teskil edermi bilmiyorum ama guvenlik zaafiyeti var gibi.

Ikinci bir husus ise bugun basima geldi. Online olarak Karta yukleme yaptigimda bakiyeyi sorgulama sirasinda normalde mevcut bakiyeyi gosterirdi ama nedense bugunki yuklemede ne yuklediysem hemen gozuktu. Yani anlayacaginiz guzel isler yapiliyor hizlandiriliyor fakat dusundurmuyor degil

engin_ank
8 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 11:34

Kiosk cihazlarındaki kredi kartı sistemini çok güzel yapmışlar.

Kartı takıyorsun devam etmek için tamam tuşuna basın diyor. Ona basıyorsun kartı çıkarın diyor ve yükleme yapmıyor

Misafir 2c1

8 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 22:50

https://www.ego.gov.tr/tr/duyuru/5764/178-golbasi ...ti-verecek

Şimdiye kadar olmamış bir yöntem devreye giriyor. Son duraktan sonra devam edecekten , farkı için yeniden basacaksın.

Mehmet0660
8 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 23:04

Yahu bu kadar saçma bir şey olmaz izmitte var uygulama ama böyle değil ilk önce en uzak mesafe ücreti düşer sonra inişte nerde ise tekrar kartı okutur iade alır istanbuldada var ama angara bahtı kara şehirimizde yok nedense başkan değişti ama öho hala direniyor kartlı sisteme geçmemeye ve otobüs tarifesinden yolcu taşımamaya bu uygulama sadece ankara var özeller hep fazla fiyattan yolcu taşıyorlar dolmuş mu otobüsmü belli değil

engin_ank
7 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 11:39

Alıntı:

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın talimatıyla uygulamaya konulan “Ankarakartlar arası bakiye aktarımı”na, Başkentliler ilk haftadan yoğun ilgi gösterdi.

Uygulamanın başladığı ilk haftada 2 bin 77 kişi bakiye aktarımı için başvuruda bulundu. Yoğunluğun karşılanması amacıyla Büyükşehir Belediyesi, başvuru noktalarının sayısını arttırdı. Ankarakart’lar arası bakiye aktarımı bundan sonra Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümü’ndeki bankonun dışında Dikimevi ve Beşevler Ankaray istasyonları ile Akköprü Metro İstasyonu’ndan da yapılabilecek.

HAFTA SONLARI DA AÇIK, ÖNCELİK VATANDAŞ MEMNUNİYETİ

Tüm proje çalışmalarında ve hizmetlerde “önceliğin her zaman vatandaş memnuniyeti” olduğunun altını çizen Başkan Tuna’nın, Başkent gezileri ve vatandaş sohbetleri sırasında gelen taleplere ilişkin yapılması talimatını verdiği çalışmalardan olan “bakiye aktarımı”, faaliyete girdiği ilk haftada yoğun ilgi gördü.

EGO yetkilileri, başvuru noktalarının hafta sonları da açık kalacağını ve personel sayısının da arttırıldığını belirterek, “Vatandaşlarımızın sıra bekleyerek mağdur olmaması için bakiye aktarım noktalarını devreye soktuk. Tüm hizmet noktalarımız hafta içi 08.00-17.00, hafta sonları da 09.00-18.00 saatleri arası hizmet verecek. Rekor başvuru nedeniyle personel sayımızı da artırdık” açıklamasında bulundular.

http://www.haberankara.com/ankarakartlar-arasi-ba ...lgi/65182/

sayfa 296
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet