Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediye Otobüsleri - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 232425 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
maviegem
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 11:06

"Temassız kart" ile binişlerde kişiselleştirilmiş öğrenci/öğretmen indirimi uygulanmıyor, kullanılan hat sivil ücret alınıyor. ayrıca aktarma (2.biniş ücretsiz) da yok..

Murat Ds
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 11:38

Günübirlik gelenler için iyi bir uygulama.

alperen522
3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 16:06

Yeni Temsa Avenue Plus'lar hayırlı olsun. Şu an geçici plakalar var üzerlerinde fakat serinin 01 AAX YYY şeklinde olması muhtemel. İlerleyen günlerde 333 ve üzeri köşe numaraları görebilirsiniz.

(+)

Misafir ee7

3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 16:18

Kaç Adet Geldi Acaba ?

Murat Ds
3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 16:48

Bld otobus şoförü bir dayıyla muhabbet etmistik. Sordum dedim ki; bu yeşil otobüslerden memnun musunuz? Güzel araclar dedim. Ne güzeli yeğenim dedi. Eski Bmc hurdalar bile bunlardan daha sağlam dedi.

Misafir feb

3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 17:18

Otokardan alsın sessiz otobüsleri

Misafir a52

3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 18:03

Ancak Mevki Makamdakiler Mi Mercedese Binecek, Bence Artık Adana Halkı Mercedes Kalitesini Hak Ediyor Diye Düşünüyorum, Mersin de Temsa dan Gitti, Sonra Mercedese Döndü, Darısı Adana ya Diyelim.

alperen522
3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 18:49

Alıntı:

Kaç Adet Geldi Acaba ?

UKOME'den bir tanıdığım sayının 50-100 arası olduğunu söyledi. Ne kadar doğru göreceğiz. Belki 2015'te gelenler gibi 20'li partiler halinde gelebilir.

Alıntı:

Bld otobus şoförü bir dayıyla muhabbet etmistik. Sordum dedim ki; bu yeşil otobüslerden memnun musunuz? Güzel araclar dedim. Ne güzeli yeğenim dedi. Eski Bmc hurdalar bile bunlardan daha sağlam dedi.

Yolcu açısından güzel fakat şoför açısından elektronik aksamları bol olduğundan zahmetli ve hassas bir araç. Birkaç ay önce 142 hattında Temsa Avenue'ye binmiştim. Yüzüncü Yıl'dan geçerken arka sol teker çok derin bir çukura girdi. Çıktıktan sonra otobüs stop etti. Şoför tekrar çalıştırdı arabayı yola devam ettik fakat en ufak sallantıda yine stop ediyordu. Birkaç denemeden sonra şoför pes etti ve kenara çekip arkadan gelen otobüslere bizi aktardı. Senin muhabbet ettiğin dayı muhtemelen bu tip olaylara karşı dayanıklılığını söylemiştir

Alıntı:

Ancak Mevki Makamdakiler Mi Mercedese Binecek, Bence Artık Adana Halkı Mercedes Kalitesini Hak Ediyor Diye Düşünüyorum, Mersin de Temsa dan Gitti, Sonra Mercedese Döndü, Darısı Adana ya Diyelim.

Adana ve Mersin gibi otobüslerine bakmasını bilmeyen belediyelere Volvo 8400 versen bile 7 sene dayanır. Biri LED Tabela çalıştırmaktan, öbürü otobüsünü boyamaktan aciz.

Mersin'de Avenue'ler 3 senede döküldü. Şahsen o hizmet kadrosuyla ben Conecto'ya 5 sene ömür biçiyorum. Şimdi Adana'ya gelen Avenue Plus'lar 2023'e gelmeden dökülür.

Misafir feb

3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 19:06

O kadar otobüs geldiyse iyi en azından kırmızı çok eski otobüsleri kaldirsinlar

Misafir a52

3 ay önce - Çrş 02 May 2018, 20:50

Bence de Artık Kırmızı Otobüsleri Trafikten Çeksinler, Ya Hurda Ya, Ya da İlçe Belediyelere Verin Gitsinler, Adanalının Trafiginden Uzaklaşsınlar.

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 232425 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM