Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Mezitli - Yenimahalle
« önceki   123 ... 101112

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
Oğulhan
3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:06

Yanı başındaki Fatih ve Viranşehir'den görsellik namına bir şey alamamış. Sanki bir deniz şehrinin değil de orta Anadolu şehrinin mahallesi kıvamında. O sitelerin acilen kentsel dönüşüme geçmesi lazım. Hapishane kıvamında mimariler iç boğuyor. A101 Bim Şok Mado'nun ötesine geçmeli. Tamam bir Üniversite açılsın demiyorum ama güzel bir eğitim kurumu açılmalıydı en azından

Emir ERTEN

3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 01:31

Herhalde viranşehir ile karıştırdınız. Yenimahalle'ye gelmeyen biri de öyle sanacak. Ya da Akdeniz ilçesinin yenimahallesinden bahsediyorsunuz sanırım. Sokaklar gayet geniş. Fotoğraflardan da belli oluyor bu. Aquapark, balık pazarı, Liva, Golden King hep bu mahallede.

Ağaç konusuna gelecek olursak: Sanki kentin tüm mahalleleri çınar ağaçlarıyla, sarmaşıklarıyla kaplı da birtek yenimahalle mi çıplak, çorak?

Misafir 3de

3 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 01:09

Ah yenimahallem, seni ne kadar da özledim! Eskiden derenin kenarında oturur, arkadaşlarla ice tea içerdik. Hey gidi günler. Şimdi Çekya'dan fotoğraflarına bakmakla yetiniyorum. Burada fotoğraflarını slav kız dostlarıma gösteriyorum. Wauv nidalarıyla bizi de götür Besim diyorlar. Yazın geleceğim. Belki tek gelmem. Kıskanma sakın beni yenimahallem. Sen ilk göz ağrımsın.

serkan33

2 hafta önce - Pzr 06 May 2018, 12:31

(+)

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler