Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Erol Gündüz
1 yıl önce - Çrş 27 Tem 2016, 21:25

(+)

KAZIM HASIRCI

1 yıl önce - Sal 27 Eyl 2016, 10:18

(+)

KAZIM HASIRCI

1 yıl önce - Sal 27 Eyl 2016, 19:59

Yukardaki fotoğrafın fotoğraf kalitesi kötü diye (-) puan veren arkadaş, biraz açıklama yaparsa memnun olurum. Yoksa kasıtlı verdiğini düşünmekteyim.

Avdius
1 yıl önce - Sal 04 Ekm 2016, 11:51

[/quote]

KAZIM HASIRCI

10 ay önce - Çrş 29 Mar 2017, 09:00

(+)

Kurtuluş21

2 hafta önce - Prş 01 Şub 2018, 17:13

(Balıklıgöl Heykeli)

Avdius
1 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 23:02
Türkiye'nin en iyi müze ve örenyeri ödülü "Şanlıurfa Arkeoloji Müzesine" verildi.

(+)

Kurtuluş21

1 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 22:04

Türkiye'de ki pek çok müzeyi gezmiş biri olarak en beğendiğim müzelerin başında geliyor...
Umarım Suriye'deki kaos ortadan kalkar ve bu müze ve başta göbekli tepe olmak üzere Urfanın tüm değerleri hak ettiği değeri görür. Avrupada ki seçkin müzelerden aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum özellikle nitelik olarak.

Müze görevlileri ve özellikle müze karşısındaki kafeterya'ya (sinir bozucu yükseklikte bir sesle halay müziği çalıyordu) el atılması gerekiyor güvenlikçilere kadar eğitimli insan seçmek gerekiyor önemli bir misafirimi ilgiyle gezdirdim görmezden gelinmeyecek idari sorunlar olduğunu düşünüyorum umarım bu yaşadıklarım münferit olaylardır ve sadece o güne denk gelmiş hadiselerdir. Baharda tekrar gideceğim foto/izlenimleri buradan aktarırım.

Misafir 5cb

1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:17

Yapılan müze cok önemli eserler barındırıyor hem iç hem de dış tasarımı sehiri yansıtacak ve ertafında ki yapılar ile uyum içerisinde çok iyi düşünülmüş ve tasarlanmıs bence en iyi müzeler arasında yerini almalı .

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET