Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
kullanıcım
3 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 15:43

benim düşüncem emek istasyonundan uzatılarak endülüs park ardından özdilek (geçit) oradan çevre yolu bağlantısından doğan köy ve şehir hastanesine bağlanır güzergah olarak

Cüneyt5316

3 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 18:36

Bence yıldırım metrosu gökdereye kadar aynı kalır ordan demirtaşpaşaya gideceğine yukarıya yeşile çıkıp ordan heykele döner ve ordan da altıparmak ve Çarşamba üzerinden çelikpalası geçip Zübeyde hanımın ordan dikkaldırıma geçer. ( çekirge Dev.Hast. Giztmez çünkü aşağıya taşınıyor zaten.) dikkaldırımdan hayran caddesinden aşağıya inip stadın ve hastanenin önünden acemlere gider diye tahmin ediyorum. Ama temennim sırf yaptık denilmemesi ve yolcuya hitap edecek şekilde güzergahı yapmaları.

Efe Elaldı

3 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 18:44

hat yht garından sonra mı hastaeye devam edecek yoksa emek istasyonundan başka bi kolla mı direk hastaneye gidecek açıklama biraz kafa karıştırıcı bence yht gardan direk hastaneye gitmesi mantıklı güzergah nasıl olacak merak konusu bursarayın eksik kalan tek kolu buydu bide görükle uzatması var acemler-siteler metrosu ile beraber yeni dönemdeki yapılacak metro hatları bunlar inşalah gerçekleşir 2 side

Cüneyt5316

3 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 01:15

Hat geçit yht üzerinden hastaneye gidecek denilmişti Altepe zamanında

Misafir 4e6

3 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 12:16

Bu tarz haberler hiç de yabancı gelmiyor bana.Önceki belediye başkanının sık sık kullandığı bir yöntemdi bu yöntem de.Artık klişeleşmiş Olay Gazetesin standart haberlerinden birisi.Habire cek/cak başka bir numara yok:)

Atakan Ateş

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:39

Neden olmasın hızlı tren çalışmaları devam ediyor metroda Balat istasyonuna kadar uzayacaktır

nihat83
3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:16

Yanlış bilgilendirme yapmayın arkadaşlar. Recep Altepe Başkanken yapılan son çalışmada trenin yolun ortasından devam etmesi projelendirilmişti. Çevre yolu altından geçerken yollar hafif yay yapacak şekilde açılacak ayaklardan kurtarmak için. Son durakta Hızlı trene yakın bir yerde olacak. Yeni başkan projeyi çöpe atıp yeniden yaptırmazsa son karar buydu.

Efe Elaldı

2 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 23:33

Emek-geçit-Şehirhastanesi etabı yıldırım metrosuyla beraber gelecek 5 yılda bursada yapılacak hatlardan bitanesi olacak gibi görünüyor yeni dönem projeleri açıklandığında ben bu 2 raylı sistem projesinden başka bi raylı sistem projesi beklemiyorum

nihat83
2 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 14:45

Alıntı:
Emek-geçit-Şehirhastanesi etabı yıldırım metrosuyla beraber gelecek 5 yılda bursada yapılacak hatlardan bitanesi olacak gibi görünüyor yeni dönem projeleri açıklandığında ben bu 2 raylı sistem projesinden başka bi raylı sistem projesi beklemiyorum

efe bey şehir hastanesi ne uzatılacağını sanmıyorum. Hem maliyet hemde fizibilite açısından. Hızlı tren istasyonu son durak olacak gibi gözüküyor. ileride belki bademli

Efe Elaldı

2 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 18:04

uzatılacağını belediye başkanı söyledi oraya galiba ana hattan ayrılacak bi yeni bir hatla ulaştıracaklar ana hattı geçitte yht istasyonun orda bırakıp hastaneye mekik hattı oluşturabilirler yerel seçimler yaklaştığında yeni dönem projeleri ortaya çıkar orda görürüz

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1112131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara