Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Özel Halk Otobüsleri Sorunlar,Görüşler ve Çözüm Önerileri [ANK ]
« önceki   123 ... 108109110

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 110
Alparslan 2071
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:10

Beyaz ÖHO şoförleri ile 5.Bölge EGO şoförleri arasında mantalite farkı yok. Sadece kıyafetleri farklı.

2008'den beri seferde olan araçlar var. Bunlar 9 metrelik, orta kapısı olan, rahat koltuğu olan, ikili koltukları kanepe gibi değil de ayrı olan otobüsler gelecek. Ben neredeyse her gün bunları kullanan biri olarak , 9 metrelik fikrine karşı değilim. Şu an Beyazlar iş görüyor. Ayın yılın başı 1 kez binenlere de kulak asmıyorum. (Sincan'da oturmuyorum ama, orada ofisim var. Sincanlılar kadar yorum yapmaya hakkım var.)

mursel kasap
3 saat önce - 21:07 (dün)

Bugün sıhhiyeden 185 Öho'ye binerken muavine 2 TL verdim.25 kuruş para üstü beklerken muavin biraz durdu düşündü bana göz işareti yaptı,2.75 dedi bende cüzdanımdan öğrenci kartımı gösterdim neyse ki 25 kuruş para üstünü aldım.Muavin öğrenci alacağını ya anlamadı yada anlamamazlıktan geldi.Normalde 413,427 Öho'lerini kullanırım hiç paso sormazlar.Ama 185 Öho'lerini ara sıra kullanan biri olarak.185'de çalışan bir iki muavin paso soruyor.

Mehmet0660
3 saat önce - 21:16 (dün)

Mürsel sende muhattap olma pasonu göster

mursel kasap
3 saat önce - 21:30 (dün)

Ben zaten genel de pasomu gösteririm.Fakat 2 TL verince muavinin 2.75 demesi iyi değil.Şahsım 22.50 yaşındayım yaşımdan biraz ufak gözükürum.185 hattında çalışan çoğu muavinler paso sormuyor diye biliyorum.Sorunum paso sorup sormaması filan değil.Tipim öğrenci gösterdiği halde uyanıklık yapması benim bildiğim Öho muavinleri müşteri kaçırmamak için öğrencilere paso sormuyor.Ama bugün ku muavinin tutumu yüzünden o muavinin otobüsüne binmem.Ya da 185 Öho'ye hiç binmem. Birde bindiğim her Öho muavini istemesem bilet kesmiyor.Ücretimi ödedikten sonra muavinin bana vermesi gereken sarı bileti ben alıyorum.Zaten Öho'lerde kimse bilet almıyor veriyor ücretini geçiyor.

Misafir 6fa

1 saat önce - 23:26 (dün)

Artık yetmedi mi bunlar ankarakarta neden geçmiyolar?

sayfa 110
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 108109110
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet