Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya'da ne nerede yenir, nereye gidilir?
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 51
Misafir 047

1 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 13:56

Küfür etmenin iyi bir şey olduğunu söyleyen yok zaten. Yaşlı adam şekeri tansiyonu, bilumum rahatsızlıkları vardır. Yaşlı, hasta bir insan kızınca böyle tepkiler verebilir. Ne yapalım yani, küfretti diye adamı dövelim mi ?

turkoman
8 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 20:21

Döner kesinlikle Konya Lezzet'te yenir ben onu bilirim arkadaş!

3 şubesi var bildiğim kadarıyla. En bilindik olanı Rampalı Çarşı'nın oradaki Doğan Çanta'nın dibindeki ara sokakta...

Misafir eda

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 16:42

konyada yeni bir site açılmış yeni keşfettim www.buradayenir.com fikir almak isteyenler için

Yalçın DİLSİZOĞLU

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 18:51
Yağ Somunu

Konyalı bir üye olarak diyebilirim ki, Konya’da Konya usülü tirit, etliekmek, fırın kebabı yiyebilirsiniz.Ama benim size önereceğim Azizi’ye Camisinin yanında bulunan Somuncu Hasan’da yağ somunu yemenizdir. Diğerlerini her ilde hemen hemen bulursunuz ama yağ somununu sadece Konya’da bulursunuz. Hele bir de 3 çeşit peynirli olursa değme gitsin.

Yalçın DİLSİZOĞLU

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 18:54

İnternetten alıntıdır

Misafir 138

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 12:25

Konyada temiz hijenik müşteri karşılamaları ve ilgileri çok güzel nezih konya mutfağı güzel bir mekan mutlaka uğramanızı tavsiye ederim mevlana müzesine 100 mt tranvay yolu üzeri erbakan vakfi yanı karatay kaymakamlığı karşısı telefon no:0 332 350 00 04 aziziye mu aziziye cd no:24

Misafir 522

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 14:08

Yalçın Bey , ben ilk kez geçen yıl gittim diyorsunuz ki her şeyi bulabilirsiniz ama yağ somunu nu bulamazsınız haklı olabilirsiniz ama konya da kandil de yediğim kekikli börek süper çok güzeldi yine aynı şekilde etli ekmek de güzeldi.İstanbul'a göre hem daha ucuz hem de daha güzel

Kandil'in internet sitesine baktım yeni ürünler çıkarmış onların tatlarını bilmediğim için yorum yapamıyorum.''KAR YAĞDI ' diye bir ürün çıkarmış merak ettim şimdi vb.

Semih Yaşar

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 14:16

Yakın zamanda 3 defa gittim Konya'ya ve Dar-ü Lezzet diye bir restoran keşfettim. Etki ekmek , bamya çorba ve tandır et gibi birşey var, çok beğendim . Özellikle etli ekmek çok başarılı.

Halit Turan
6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 15:49

Derler ki ; Konya'da düğün yemeklerine herkes iştirak edebilirmiş. Pazar günü her caddede bir kaç tane olurmuş.
Restaurantta olmazsa düğünde en nefis yemekler vardır

Yalçın DİLSİZOĞLU

6 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 19:19

Doğma büyüme Konyalıyım, yağ somununu da deneyin

sayfa 51
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET