Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 165
bahattin10

11 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 09:51

Erdal avluya bisikletle gidebiliyormuyuz

Erdal Düven

11 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 16:31

Malesef Bahattin kardeşim o hat üzerinde bisiklet yolu yapılmadı henüz beklentimiz yapılmadı yönü deydi ama henüz gerçekleşmedi bisiklet için 15 Temmuz şehitleri caddesine bekliyoruz bisiklet severleri

Berktuğ
site denetçisi

11 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 18:39

Armağan Oyuncak mağazası dekorunu yaparken yanına Funny Day Eğlence Merkezi (Playland tarzı) açılıyor. Aynı şekil Shuev mağazasında çalışmalar var. Burger King hazırlıklarını tamamlamak üzere.
Avludaki dükkanlar yavaş yavaş şekilleniyor.

Erdal Düven

11 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 20:36

(+)

ahmet sert

11 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 22:08

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Fotoğrafları dün çekmiştim. Burger King bir iki güne kadar açılır diye düşünüyordum ki, bugün açılmış bile.Armağan oyuncak ve Shuev ev mağazasında mallar diziliyordu, onlar da yakın zamanda açılır diye düşünüyorum.Avlu yakın zamanda bu mağazaların da açılmasıyla biraz daha uğrak bir yer haline gelebilir.

Naci Erdem

11 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 00:09

Bu yaz itibariyle Avlu'nun beklenen canlılığa kavuşacağını düşünüyorum ...
Uygun fiyatları nedeniyle biz şimdiden Watsons'a sıkça uğrar olduk, ramazan boyunca da eğer belediye etkinliklere gereken önemi verirse artık burası bir başka olur ..

ahmet sert

11 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 11:05

Belediye burayı işletmek üzere bir firmayla anlaştı biliyorsunuz.Etkinlik ve faaliyetler daha çok bu şirketin sorumluluğunda, ancak belediye de bazı etkinliklerini Avlu salonlarında yapıyor.Dediğiniz doğru, şirket bazı etkinlikler planlasa da belediye de bazı etkinliklerini buraya planlayıp burayı canlı tutmak için katkı vermeli. Bu şirket Avluda kitap fuarı başta olmak üzere bir takım fuarlar yapılacağını açıklamıştı ki Balıkesir'de kitap fuarı yapılması gerekiyor.Keşke büyük kitap mağazalarından biri de açılmış olsaydı, gayet iyi olurdu.İkinci etapta sinema salonlarının da faaliyete geçmesiyle daha işlek bir yer olabileceğini düşünüyorum.

Misafir e8f

11 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 16:43

Duvarların hala boyanmaması suyun kirliliği ve 2.etabın yavaşlaması göze çarpıyor

yasin..10

11 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 00:00

[quote]Duvarların hala boyanmaması suyun kirliliği ve 2.etabın yavaşlaması göze çarpıyor [/quote

2.Etapta bir çok kaba inşaat bitmiş durumda. Yavaşladığını düşünmüyorum ben.

Berktuğ
site denetçisi

11 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 15:02

Gördüğümüz üzere Armağan Oyuncak mağazası da açılmış. Sırada Shuev mağazası var. Sonrada Starbucks var görünürde.

sayfa 165
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET