Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
Misafir 4a9

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:54

bizden bir halt olmaz anca burda yazi yaziyoruz aeam gibi bir toplanmiyoruz 5000 konuttan kac kisi toplaniyor hic biz muhtari cikistirip belediye baskanindan randevu alip ymah kecioren gibi herkes kendi basina mutahite verirmesi

yunussoy

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:47

İyi günler ben o bölgede oturmuyorum fakat bu bölgenin değerlendirilmesi ve çok kısa sürede çözüme kavuşturulması gerekiyor bölge Eryaman bölgesiyle komşu o şekilde imar planlaması yapılıp eryamandaki siteler gibi siteler yükselebilir bölge o şekilde planlamaya müsait bence

Misafir 73b

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 15:36

Arkadaşlar benimde prefabrik evim var.siteyı takip ediyorum.tüm katılımcıları tebrik ederim.önemli olan fikirlerini sunmak ama zorla olmaz önemli olan elimizdeki mülkü tutmak iyi teklif gelirse ne ala yoksa mülke azçok tamir yapılarak keyfini çıkaralım sayğılarımla

Misafir 197

5 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 09:38

Neden burda yazanlar BİMER e yazmıyorlar bu kadar merkezde kalmış değerli arsaları beş para etmez toki evi karşılığı vermek mantıklı mı sizce? HEMEN YANI BAŞINDA LÜKS KONUTLAR YAPAN BÜYÜK FİRMALAR VAR YÜKSEK KAT. TUTUP TOKİ SİNCAN SARAYCIK GİBİ GERİLERDE EV YAPIP MERKEZDEKİ ARSALARA DAHA KIYMETLİ EVLER YAPIP SİZE DE BEŞ PARA ETMEZ EVLER VERİTLER UYANIK OLUN TEK BİR ÇATI ALTINDA BULUŞUN

Misafir ba2

5 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 20:26

Arsalar çok degerli ama farkında olan yok.Geçen gün mahallede şöyle bir dolaştım,harabe hertaraf.Dahada adamlar "biraz tadilat yaptıralım,tadını çıkaralım"diyorlar.Aylardır yazıyorum hiç gelişme yok.Derneğede uğradım orada da bir gelisme yok.Toplananım dediniz,gittim .Benden başka gelen yok.Anlayamadım bu rahatlıgı.Sanki adamlar milyoner.

Misafir 60e

5 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 22:04

Bence de buluşma diyoruz gelinmiyor.ben haftalık bimere cumhurbaşkanlığına yaziyorum onlarda belediyeden bana dönüş yapıyorlar en azından hatırlatıyorum.muhtara soruyorum sıkıstiriyorum.adamlar asgari ücrete çalışıyor ama bura icin 1 gununu ayirmiyor ya bura senin için önemli olmalı malesef aglamayana meme vermiyorlar aglamayalim ama sesimizi de çıkaralım hakkımızı arayalım.birsuru örneği var yıllardır yapılmayan seyler üstüne düşünce sesini çıkarıp peşine dusdukce yapılıyor.inanin mal sahipleri olarak bir kac kere buluşup görüşme yapalım belediye ile hakkını vermezlerse eylem yapalım bakın bakalım nasıl açılıyor imara nasıl kentsel dönüşüme giriyor.yillardir hep işler böyle çözüldu böyle çözülecek.yada herkes bekleyecek birilerinin keyfine kalacağız ve sana layık gördüğüne razı olacagiz

Misafir afc

4 ay önce - Prş 22 Mar 2018, 21:41

ulubatlli hasan mahalesınde rant cok onun icınde buralara sahıp cıkın az yukarıda yenımahale evlerı var 700 ve 800 bın tle satılıyor buralarıda peşkeş cekmeye calişiyorlar sıncan beledıyesı sahıp cıkmıyor bızlere mamak yenımahalle beleddıyesı halka sahıp cıkıp evlerıne karşilik ev verdı fark almadan takdır edıyorum bu beledıyelerı sızlerde uyanık olun saygılarla tum degerli insanlara

Misafir 9db

4 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 00:40

Biz seçimlere kadar bekliyerim acelesi yok burda toplanan da yok zaten ancak haklı görüşleri 7 8 kişi pay lasiyor acele edip 1 daireye niye verelim 360 metrelik arsaya hakkı 2.5 daire varken veren varsa o zaman kendi düşünür imzayı atar camiye gidenler burda oturanlar milleti toplasa imza alsalar bimere goturseler yada mesaj atsalar olur burda birlik beraberlik yok

Misafir 79d

4 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 01:18

Izciler emlakta baglicada adam 170 m2 arsaya 180bin peşin istiyor site yapımında topraktan yani m2 si 12bintl düşünün hürriyet emlakta ilani buralar merkezde o dediğim yer çevre yolunun olduğu yer sarayciga yakın ya bizi böyle kandırıp toprağımızı 1 daire verecekler m2 sini bilir kişi bulanin eryamana daha yakin oldugu fiyati ona gore berillemesi sart

Misafir ac1

3 ay önce - Pts 23 Nis 2018, 12:43

m2merkeze sarı gimsa civarı 2500 tl eryaman bölgesine kadar sarı gimsanin karsisi dükkanların bolgesi 2300 m2 bizim görüşümüz böyle siz ne diyorsunuz buralarda evi olanlar m2 fiyatlarına çünkü eryamanda arsa kalmadı bizim buraları aç kurtlar gibi bekliyorlar gözünüzü dört açın en kötü eryamanda 2alti bir 200 bin 99 m2 3alti bir 90 bin 120 m2 yeni daireler 350 bin 450bin 170 m2 700bin

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 9101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet