Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Resul GUL

1 yıl önce - Cum 23 Arl 2016, 14:18

Olması gereken şey de bu.. Nasıl biz onları seçtiysek Bizlerin de burada söz söyleme hakkı olmalı Sen halka sormazsan bu işler olmaz..

Benim demem o ki bunu hep yapıyorlar... Bunu da imzaya götürürüz Ama sorun yok Ama bunu eleştirirken diğer isteğimiz olan Proje nin bari halkın istediği şekilde olması Bütün ısrarım bu..

Sonuç olarak Zaten hep biz burada olması gereken şeylerden bahsediyoruz Ama malesef karşılaştığımız durumlar olması gerekenler değil olmaması gerekenler... Herkesin kafasına göre hareket etmesi.

Belki Hallk oylaması yapılsa Yine bu isim en fazla oyla gelebilir Ama hiç olmazsa bunu halk istedi deriz Ya şimdi yapılanlar, olmuyor..

Resul GUL

1 yıl önce - Cmt 24 Arl 2016, 15:40

Alıntı:
Yapılır mı yapılmaz mı orasını bilmiyorum ancak. Yer konusunda tahminim demir köprünün yanındaki bşb narenciye üretim bahçesi diye düşünüyorum.

Burası için Belediye nin Seyhan Nehri Kıyı düzenleme Projesi kapsamında hayal olan bir proje çalışması mevcuttu Malum Seçim çalışmalarındaki Videodan bu civarı yapılacak Projenin bir Detayı..

Bu da tepeden Görünümü..

Bakalım Daha bu verilen söz yapılmadı Bahsedilen Proje ne olur bilemiyoruz..

adanalı yörük
10 ay önce - Cmt 15 Tem 2017, 09:03

Proje ihaleye ciktimi

Furkan Özer1
9 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 23:15

yusufsezgin
9 ay önce - Çrş 16 Ağu 2017, 08:59

Proje; Nehrin Yüreğir kıyısında, demirköprü ile Mustafa Kemal Paşa köprüsü arasındaki alanda yapılacak

ceyhanlı umut
3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 15:31

bu park projesi ile kiyipark portakal cicegi parki koprüköy kentsel dönüsümü yesilliklerin bol olduğu güzel bir sehirlesme olacak anlaşilan

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET