Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
samet13579
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 21:22

Yukaridaki tahminlerin tutması tamamen Atakum a Bağlı. Ilkadim ve Canik ten nüfus artisi anlamında pek de bir şey beklemiyorum.

mahmut11
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 21:23

Neden Canik ve İlkadım a kimse göçmez mi? Veya, Canik ve İlkadım da insanlar aile olmuyor mu? Bu düşüncenin dayanağı nedir..

Sam55

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 22:01

İlkadımdaki yapılaşan yeni yerler hemen doluyor. Yapılaşan alan da fazla. Canikten benim de pek ümidim yok ama İlkadım için aynı şey geçerli değil.

Misafir b7a

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 22:56

ilkadim Büyümesi lazim diğer illerin ilçeleri uçtu biz daha 335.000 binlerdeyiz .
açilen ilkadim güneye doğru büyümeye artik hak kazandida geçiyor bile.
Atakum ilerleyen senelerde ilkadimi geçer bençe
Atakum baya hizli artiyor nüfus konusunda ?

yalcinn

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 23:01

Sehrin guneye dogru genislemesi Rayli sistemin de yukselen rakimda yerin altina cekilerek guneye gitmesi gerekir . Ulasim ve altyapinin halledildigi bir Guney Samsun ; sahil bandini da rahatlatir .

Misafir 373

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 15:24

Bundan cok değil 8-10 sene önce İlkadım Atakum arasında sadece haftasonu trafik olurdu. O da cok yoğun değil. Simdi ise hafta ici herhangi bir günde aksamın ilerleyen saatlerinde bile İlkadım Atakum yönü cift gidis gelis arac kaynıyor. İnanamıyorum bazen bu duruma. Bu durumun bu kadar çıta atlayacağını sanırım hicbirimiz bu kadar tahmin edemiyorduk.

2000'lerin baslarından itibaren Atakum tam tabiriyle uçmaya başladı. Nüfusu 200bine geldi ki bu bircok il merkezinden büyük. Atakumbir cazibe merkez olma süreci bundan sonra da ivmelenerek devam edecek bu belli oldu. Buna göre tedbirler alınmalı özellikle de trafik konusunda.

Misafir bcb

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 12:07

Ilkadim ilcesi ve Samsun genel olarak deniz kenarina sıkışıp kalmış o yuzden trafik sorunu ve karmaşa üst düzeyde. Samsunun acilen Belediye tarafindan güneye Ankara yolu tarafina cazip hale getirilerek planli yesili bol sehircilik ile yeni merkez olusturulmasi gerekir.

samet13579
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 15:40

Zaten amaç ta o ancak güneyde sıkışık dağlık bir bölge geniş alan yok zaten şimdiden daracık yollar acmislar

Misafir c37

3 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 03:32

samsun bursayı geçer

Misafir 8cd

3 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 04:28

Sizin amacınız nedir? Böyle her sayfaya gelip o Bursayı geçer bu Bursayı geçer yazmaktan keyif mi alıyorsunuz. Allah akıl fikir versin ne diyeyim ki ben sana. Biraz araştır samsunluların yarısı Bursa'da yaşıyor git biraz araştırma yap.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET