Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
« önceki   123 ... 202122 ... 383940   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 21
Misafir 29f

9 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 01:58

Valla belediye tabiii böyle şeylerde yapması gerek ama şehrin sorunlarını ilk önce halletmek gerekiyor başta trafik berbat bir trafik insanın bırak araba kulllanasi yürümek bile canı istemiyor eski başkan projeler sunmuştu yapılacak demişti bakıyorum simdiki baskan da ses yok neden acaba bir şeyde deniyor olacak veya olmayacak diye bence artık bir şeyler demesinin zmni geldi olacak veya olmayacak diye sessiz kalmak kendisine ekşi yazar halk bilmesi lazım olanı ona gorede millet dusunmeli bir başkan böyle sessiz belirsiz kalamaz

Misafir 0ee

9 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 19:13

Şubatta projoler tanıtılcakmiş Martta başlancakmış galiba

Misafir b31

9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 21:02

Hadi bakalım gorcezahmet sert
9 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 17:39

Alıntı:

Başbakan’a Proje Yağmuru


(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)


Balıkesir Programı nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım’a projelerini anlatan Başkan Zekai Kafaoğlu, projeler için destek isterken; Başbakan Yıldırım ise hükümet olarak her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi.

AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı’nın 6. Olağan Genel Kurulu için Balıkesir’e gelen ve Balıkesirliler ile buluşan Başbakan Binali Yıldırım, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun ev sahipliği yaptığı ziyarete Başbakan Binali Yıldırım’ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Genel Başkanı Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş ile milletvekilleri ziyarette hazır bulunan isimler oldular.

Başbakan Binali Yıldırım’ı makamında ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir ile ilgili geniş kapsamlı bir brifing verirken; Büyükşehir Belediyesi’nin 2018 yılına ilişkin projeleri hakkında da ayrıntılı bilgiler verdi. Kısa bir süre sonra kamuoyu ile paylaşılacak olan projelere ilişkin memnuniyetini dilen getiren Başbakan Binali Yıldırım, hükümet olarak gerekli her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, ziyarette hazır bulunan Bakanlar ile de kısa süreli istişarelerde bulunarak projelerin hızlandırılması için katkılarını talep etti.

Başbakan Binali Yıldırım, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaretinin ardından 15 Temmuz Şehitler ve Ömer Halisdemir Anıtı'nı ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı'nın eşlik ettiği ziyarette Başbakan Binali Yıldırım, içinde 24 saat Kuran-ı Kerim okunan anıtı dolaştı. Duygu dolu anların yaşandığı ziyaretin ardından Başbakan Yıldırım Balıkesir’den ayrıldı.

http://balikesir.bel.tr/haberler/basbakana-proje-yagmuru

Haberden; yeni projeler olduğunu ve yakın zamanda kamuoyuna açıklanacağı bilgisini ediniyoruz.Mevcut projeler hakkında mı bilgi verilecek yenileri mi gelecek göreceğiz.İnşallah şehrimizi ileriye taşıyacak, güzel ve faydalı projeler vardır.


Misafir 57f

9 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 14:25

Valla arkadaşlar bu şehrin en önemli sorunu trafik onun için bnce bu şehre dalciklar lazım emniyetin ordan girip yeni hastanenin oraya kadar hiç ışığa girmeden gidilmesi lazım bu Grek o zmn bu trafik rahatlar zaten dalcikin amacida bu

Misafir 3c7

9 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 12:25

CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, AKP ile MHP arasındaki görüşmelerde, MHP’nin AKP’den 8 Büyükşehir’i istediğini öne sürdü.

Yarkadaş "MHP, AKP’ye İzmir’de, Antalya’da, Adana’da, Mersin’de, Balıkesir’de, bildiğim kadarıyla Bilecik’te aday çıkarmamasını istedi. Muhtemelen bu uzlaşmalar onlar açısından olumlu sonuçlanırsa, saydığım illerde AKP’nin adayı olmayacak yerel seçimlerde

Barış Yarkadaş sözlerine “Bunu bir daha söyleyeyim. Millyetçi Hareket Partisi, AKP’yle yaptığı görüşmelerde 8 büyükşehir i istedi. AKP, 8 büyükşehir yerine 6 büyükşehir i Milliyetçi Hareket Partisi’ne verebileceğini söyledi.

İzmir'i chp alırAlp Serter

9 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 12:05
Büyükşehir Bugün Ne Yapıyor


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesine giren vatandaşlar, artık o gün nerede hangi birimin ne tür çalışma yaptığını görebiliyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından oluşturulan yeni sistemle artık hangi noktada hangi çalışmanın yapıldığı duyurularak vatandaşlar bilgilendiriliyor.

Belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve bağlı iştiraklerinin günlük çalışma programlarının detayları ile paylaşıldığı programa vatandaşlar www.balikesir.bel.tr internet adresine girerek ulaşabilecekler.

“Büyükşehir Bugün Ne Yapıyor” başlığı altında yayınlanan program aynı zamanda toplam çalışma yapılan bölge ve iş sayısını da gösterirken; bahse konu sistem bugünden itibaren tüm vatandaşların kullanımına sunulmuş durumda.

https://calisma.balikesir.bel.tr/

http://balikesir.bel.tr/haberler/buyuksehir-bugun ...ne-yapiyor


Erdal Düven

9 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 13:10

Genellikle incelediğim kadarıyla rutin olarak yapılan işleri göstermişler yinede güzel ve faydalı bir çalışma olmuş tebrikler Büyükşehir Belediyesi

ahmet sert
9 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 13:14

Bu ayın sonunda bir basın toplantısı yapılarak mevcut projelerin durumu ile, yapılacak olan yeni projeler ile ilgili bilgi verilecek.İnşallah Balıkesir'imiz için hayırlara vesile olsun, güzel sonuçlar getirsin.

bahattin10

9 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 13:30

Hayirli ugurlu olsunn. Yaaa allah bismillahsayfa 21
« önceki   123 ... 202122 ... 383940   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET