Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Entegre Sağlık Kampüsü inşaatı
« önceki   123 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33
Misafir e8d

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 14:05

Nilüfer belediyesi 10 yıldır, özlüce - balatta sıkıştı kaldı, bir adım ileri gidilemiyor, zaten ileri gidilebilseydi 15 katlı koca enkaz kentsel dönüşümlere gerek kalmazdı, doğanköy yolçatı arası şimdiye kadar görükleye kadar çoktan bağlanmalıydı, Bursa sürekli göç alan bir bölge mevcut konutlar bile şuanki talebi karşılamıyor, ama nilüfer belediyesi hala daha kayapa diyor başka da birşey demiyor , ne gereksiz iş varsa nilüferde...

Musa Dmr
2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 15:15

Alıntı:
Nilüfer belediyesi 10 yıldır, özlüce - balatta sıkıştı kaldı, bir adım ileri gidilemiyor, zaten ileri gidilebilseydi 15 katlı koca enkaz kentsel dönüşümlere gerek kalmazdı, doğanköy yolçatı arası şimdiye kadar görükleye kadar çoktan bağlanmalıydı,

23 Nisan Mahallesi Özlüce Ataevler arasında kalan bölge Özlüce den sonra gelişmeye başladı ve hala gelişiyor dolayısıyla 10 yıldır dediğiniz bölgede son bir kaç yıl sadece burası gelişti hala gelişiyor...

Misafir 012

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 15:30

bursa neden göç almak zorunda ki. gitsin Balıkesir Çanakkale manisa göç alsın yeter artık bursanın büyümesi ...

Misafir 4b3

2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:09

2018 e kadar Bursanın dibinde diye tabir edeceğimiz Doğanköy gelişim göstermedi.Nilüfer Belediyesi istesede istemesede o bölgeye gerekli çalışmaları başlatacak diye düşünüyorum.Türkiyenin en büyük hastanelerinden biri o bölgede yapılıyor ve İstanbul -İzmir otobanından bağlantı yolu yapılıyor.Hastane aktif olarak hayata geçtiği zaman o bölgenin hala tarla kalması öngörülemez.

Misafir 1d7

1 hafta önce - Pzr 11 Şub 2018, 21:16

Arkadaslar hastane ne durumda bilgisi olan varmi

Misafir ba1

1 hafta önce - Sal 13 Şub 2018, 19:59

arkadaşlar merhaba

Bursa da iş için 7 sene kaldım. 5 sene önce 100 tl ye yolçatı korularda 2 parça 3.000 m2 yer aldım. neyim varsa oraya yatırdım. 3 yıldır da istanbul dayım. Bayağı uzak kaldım hiç bir şeyden haberim yok.

yolçatı diye konuşuluyor ama korular mevki ne olur. parsel noları 330 ve 332 tahmini fiyat rica edebilir miyim.

ayrıca sadece hastane yok YHT ve yük tren durağı da olacaktı. son durum nedir.

saygılarımla...

teşekkür ederim.

Misafir 52a

1 hafta önce - Sal 13 Şub 2018, 20:21

Maşallah hiç bir şeyden haberiniz yok ama Her şeyi biliyorsunuz pek ilginc geldi bana...

Misafir 305

1 hafta önce - Çrş 14 Şub 2018, 20:06

bursa dan ayrılırken inşaat başlamıştı. ayrıca yük treni için söylenti vardı. tarla alırken cek leri, cak ları yani havalarda uçuşan projeleri alırsınız. Gerçekleşti mi para kazanırsız. bu kadar bilgi sahibi olmasam yıllardır biriktirdiğim parayı bir yere yaptırmazdım, gerçekleştiği için de şanslıyım.

ama şunu da bilirim, tarla şanstır şans kuşu da konabilir, teğet te geçebilir, zarar ettirmez en garanti yatırım aracıdır.

bilgili arkadaşlarımın önceki mailime bilgi vermelerini önemle rica edeceğim.

saygılarımla...

Sedat vatansever
5 gün önce - Pts 19 Şub 2018, 04:42

Hastane sayesinde dogankoy ve ozluceye imar ne zaman cikar acaba? 2019 secim oncesi?

Berktuğ
site denetçisi

4 gün önce - Pts 19 Şub 2018, 16:58

ŞEHİR HASTANESİ 2019'DA BİTİYOR, SAĞLIK TURİZMİ GELİYOR
Alıntı:
Bursa sağlık yatırımları açısından verimli bir dönem geçiriyor. Bursa Valisi İzzettin Küçük de yatırımları değerlendirirken söze Şehir Hastanesi'nden başladı:

"Toplam 1375 yataklı Şehir Hastanesi inşaatı çok hızlı gidiyor. Geceleri de aydınlatma yapılarak 3 vardiya çalışılıyor. 2019'da bitecek. Acemler'de Ali Osman Sönmez Hastanesi de hızla ilerliyor."

Önemsediği şu:"Bursa bölgeye sağlık hizmeti veriyor. Hastanelerimiz bittiğinde sağlık turizminden de pay alacağız. Buna termal de eklenecek."

Kaynak: https://www.olay.com.tr/vali-kucuk-umutlu-bursa-b ...1248yy.htm

Hayırlı uğurlu olsun.

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet