Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
pheruq
7 yıl önce - Prş 27 Oca 2011, 23:56

ya arkadaşlar Allah aşkına böyle habermi olur ben mimar olarak söylemeliyimki en iyi konut çözümü bu şekilde olmakta ve haliyle üzerinde haç şekli çıkmaktadır çünkü 4 daire yapıyosanız merdiven boşluğunu ortaya vermeniz gerekir ha apartmana girdiğimde koca bir haç beni karşılıyor ise o zaman derim ki art niyet var ama böyle birşeyde yok

Misafir 2ff

2 yıl önce - Sal 22 Mar 2016, 02:46

Bu şekiller kasten yapıldılsa topunun Allah belasını verir bende takibe oturuyorum aydınlatma çatıda yok asansör yok binalarda iyi malzeme kullanılmamış ve daha neler neler.

Misafir 827

1 yıl önce - Pzr 30 Ekm 2016, 23:35

Belki yani benim fikrim tokinin t si olabilir

Misafir ce6

1 yıl önce - Pzr 30 Ekm 2016, 23:43

He, adamlar resmen Hristiyan olduklarını vurguluyorlar !

Dalga mı geçiyorsunuz arkadaşım, siz bu kafa ile toplama işlemi de yapamazsınız zira toplama için de haç işareti gerekiyor.

2 + ( artı: diyerek gizlemişler, bildiğin haç işte ) 2 = 4

Buradan hangi sonucu çıkarıyoruz toplama işlemi bir gavur icadı, kullanmak dine zarar !

Misafir bb9

1 yıl önce - Çrş 02 Ksm 2016, 09:38

Yahu bu Aziz Millete ne oldu??? Olanları,Olayları,,yapılanları,görüntüleri,başka dalga boyyyla görüyor...Ben şahsen anlamakta güçlük çekiyorum...
Aziz Milletim,yavaş yavaş da değil;Hızla manevi değerlerinden uzaklaştırılıp yozlaştırılmaya çalışılıyor...Hala birileri,bütün dünyada şamar oğlanına dönderilmiş bir iktidarı savunup AKlamaya çalışıyor.
Hemşoooo,söyle rmisiniz,bana??? Daha ne zamana kadar...
Dünyanın en pahalı etini yiyeceğiz???Mazot ve Benzinini tüketeceğiz???....Cennet Vatanımın içinde ve dışında,Korkunç Tusunamiler bizi bekliyor.......Haberin var mı????EY GAFİLLL !!! UYAN,UYANNNN....!!!!!!!!!

erdinct
1 yıl önce - Çrş 02 Ksm 2016, 13:49

Fetocular çok sever boyle gizli mesajları. Araştırılması gerkir.

Misafir 2b8

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 04:42

Bu haclarla ilgili bi calisma yapildimi yoksa ayni kaldilarmi.

bahattin10

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 09:51

Yapildi. Uclarina gama eklendi gamali hac oldu

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET