Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kuzey Ankara Camii ve Külliye Kongre Merkezi
« önceki   123 ... 171819 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
Misafir 3c4

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 19:58

Nerden alındığı önemli değil.Önemli olan estetik olması ve toplumun çoğunun beğenmesi.O silindir beyaz yapı çok çirkin duruyor.yıkılması gerek.
------------------------------

Süleyman bey siz toplumun çoğunluğu musunuz?

gmetin
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 20:55

Bence herşey çok güzel olmuş, böyle bir şey düşünüp tasarim etmek o kadar kolay değil, emeği geçen herkese teşekkürler...Elestirmek kolay , ..

Misafir e2f

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 22:27

Ankara'nın külliyeye ihtiyacı yok. Okullara ihtiyacı var. Mamak'ta Kayaş'ta çocukların gittigi okullara bakın. Ne durumda..Paralar çarçur edildi. Ankara'nın hala havaalanına metrosu yok..Yazıktır.

Misafir e1f

5 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 12:19

Kuzeyankarada 12.etaptaki okullar 2yildir egitime kapali okul yapiliyorda egitime acamiyorlar bahcezinde hurdacilar kagit toplayanlar depo olarak kullaniyor neyazik kolejgibi okullar egitime acilmadan toplayicilarin mekani oluyor

Hamza Koçak
4 ay önce - Prş 22 Mar 2018, 23:34

(+)

Hamza Koçak
3 ay önce - Cmt 28 Nis 2018, 23:28

(+)

(+)

(+)

(+)

tilsimonline

3 ay önce - Pts 30 Nis 2018, 10:14

Umarım toki konutları gibi olmaz,beklenen ilgiyi görmesi beni mutlu eder.
Külliyede konferans organizasyonlar vs yapılırsa bölgenin gelişimi ve değişimi konusunda yardımcı olur, halk sadece ibadethane olarak kullanırsa kocatepe cami gibi olur.

Yapılan yapının içinde 24 saat açık kütüphane , insanların çay içip sohbet edebileceği çayhaneler, yemek yiyecebileceği küçük işletmeler(lokanta demiyorum fiyatı uygun her kesime hitap edecek işletmeler) Belediyenin işlem merkezleri,ptt,vs olması insanların gözünde külliye yapacaktır.

Serap

3 ay önce - Pts 30 Nis 2018, 20:03

Hep söylüyorum ve yine söylüyorum..
Bu Külliyenin arkasindaki Rengarenk Toki´ler cok kötü duruyor.. Görüntü kirliligiden baska birsey degil.. Bide bunlarin Gece Isiklandirilmasi Cankiri Caddesini animsatiyor.. Daha sade Tonlar boyasalar Gözlerimizi bu kadar tirmalamaz..

branton7
3 ay önce - Pts 30 Nis 2018, 20:10

İnsan vakit namazını kılmak için bi camiye gitse, yolunu kaybeder, eve dönemez 2 saatte arar durur. Bari kenarına bisiklet yolu yapsalar da bisikletle gitsin gelsin insan. O kadar yolu nasıl yürüyecek.
Ayrıca bu külliyenin bomboş kalacağından korkum var.. Adam başına 20 m2 yer düşer.

Misafir 36c

3 ay önce - Cum 04 May 2018, 12:10

Braton iyi sallamışsın

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet