Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas- Eski Stadyum Alanı Nasıl Değerlendirilmeli?
« önceki   123 ... 323334 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33

Eski Stadyum Alanına Ne Yapılmalı
Sosyal Tesis ve Alanlar 14.4%  14.4%  [17]
Kültür Park 44.1%  44.1%  [52]
Konut 3.4%  3.4%  [4]
Alışveriş Merkezi 6.8%  6.8%  [8]
Avm+Konut 24.6%  24.6%  [29]
Meydan 6.8%  6.8%  [8]
Toplam Oy : 118

sivasfutbol
3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 02:20

İhsan Gulbilge öncelikle teşekkür ediyorum önemseyip değer verip bu güzel örnekler ortaya çıkardığınız için paylaştığınız için bende örnek olarak Ankara Altındağdaki Altınpark’ın örnek alınabileceğini hatta Altınparktaki eksiklerin giderilip üstüne muhteşem eklemelerle Sivas’ımızın göbeğine güzel bir şehir parkı kazandırılırsa çok memnuniyet duyarız.. hatta parkın sesten uzak göbeğinde ağaçlarla çevrili bir alanına küçük bir edebiyat kütüphanesi yerleştirilebilir heyecanla bekliyorum bu projeyi inşallah güzel bir proje yayınlanır ve uygulanır çok mutlu oluruz 🙏🏻🙏🏻

Ferhan candemir
3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 02:39

@ilhan gulbilge

Bir gün herhangi bir şehrin Belediye Başkan'ı olursam, ilk iş olarak seni çevre düzenlemeleri uzmanı olarak şehrimin başına getireceğim !!

Bence biran önce ne yap et belediyelere yaz ve proje/vizyonlarını onlara göster. Hemen sorumluluk alırsın o şehirde

ihsan gulbilge
3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 15:29

(+)

Sözleriniz icin teşekkür ederim ama ben sadece fotoğraf bulup paylaşıyorum, kendim tasarlamıyorum ki çevre uzmanı olayım şehre. Her işin bir uzmanı vardır yeter ki o uzmanlar işlerini güzel bir şekilde yapmak için yeterli çabayı sarf etsinler. Biz burda internet sitesinde buluyoruz, onlar bu isi tasarlayanları bulup şehrimize getirebilirler transfer diye buna derim ben, robinho'yu gölgede bırakır

Misafir 0ee

2 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 21:45

Sivas eski sitadin yeşil alan park ve yürüyüş sahasi olmasini çocuklar yaslilar beton yiginlarina mahkum durumda bizat kendim gitigim bursada buna benzer yesil alanlar cok var bir piknige gitmek icin herkesin arabasi yok malesef yetgililerin buna bir ell atmalarını istiyoruz bir başkalarına peşkeş cekilmesin lütfen dik ata alınırsa seviniriz

Misafir f8f

2 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 19:21

Tamamen yesil alandan olusan bir yer neden olmasin.

Kiymetli Ihsan Bey kardesimiz, cok guzel ornekler sunmus. Bu yaz tatilinde Sivasimiza gittigimizde burasinin bitmis halini gormemiz biraz zor galiba. Bu sene baslanirsa seneye keyifle bu bahcede gezeriz insallah.

Yaz aksamlarinda meydan ve Istasyon caddesinden gezerek bu parka ulasmak ve burasini da gezmek cok keyifli olacak. 👍🏻

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler