Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaelispor Tarih Oluyor
« önceki   12

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
35 gökhann
6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 14:35

Türkiyeye bakan Kocaeli bi Kocaelispora bakamadı yazık çok yazık

Tahir Taşkıran
6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 14:37

Bende 100 milyon liralık borcu anlamadım....buhale nasıl geldi bu borç......

Ahmet Çolak 61

6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 14:45

bu başlıkta kocaliliğiyle övünen kocaelinin istanbuldan sonra türkiyenin süper gücü olduğunu söyleyenleri diğer şehirleri küçük görenleride görmek isteriz.. koca kulübü 100 milyon liracık bitiriyor kimsede bişe yapamıyorum..

cenk CAMCAY
6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 15:12

Alıntı:
bu başlıkta kocaliliğiyle övünen kocaelinin istanbuldan sonra türkiyenin süper gücü olduğunu söyleyenleri diğer şehirleri küçük görenleride görmek isteriz.. koca kulübü 100 milyon liracık bitiriyor kimsede bişe yapamıyorum..

Kocaeli istese o parayı 1 günde toplar ama mevcut büyükşehir belediyesi bu işi yapmak istemiyor bu nedenlede Körfezspor u yeni kocaelispor yapacaklar ismide Kocaeli Fk olacak renkler yeşil siyah onaylandı ama isim federasyon tarafından onaylanmadı bakalım nasıl bir süreç olacak ama 2 yıl içinde yeni takım süper ligde olacak bu kesin çünkü Kocaelispor tesisleri yeni takıma devrediliyor maddi olarakta sınırsız bir maddi destek var.

Erkan Kvk
6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 16:14

100 milyon borç nasıl olmuş

Sezgin G.
6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 23:28

Kocaeli FK (Kocaeli Futbol Kulübü) ismi Kocaelispor'dan daha güzel duruyor. Keşke Kayserispor'da isim değişikliği ile ismini Kayseri FK veya Kayseri 1966 yapsa.
Inşallah Kocaelispor kapanmaz. Sonuçta Türk futboluna damga vurmuş bir kulüptür. Çok yazık olacak.

ABDURRAHİM37
6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 23:48

Bazıları bana kızar ama demeden edemeyeceğim 100 milyonluk borçtan kurtulmak için kanuni hilelere başvurmak bence hiç etik değil benim gibi sıradan bir vatandaş için 100 milyon çok büyük bir rakam yedi sülaleme yeter ama ama geçmişi parlak bir kulup için böyle bir kaçış hiç hoş görünmüyor

Ama işin iç yüzünü bilemiyoruz tabiii

ahmet harro
6 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2011, 23:50

kocaelispor türk spor tarihi için çok önemli bir kuluptür. asla yok olmamalı. birileri bir şeyler yapmalı.

Ahmet Çolak 61

6 yıl önce - Pzr 07 Ağu 2011, 01:49

Alıntı:
Kocaeli istese o parayı 1 günde toplar ama mevcut büyükşehir belediyesi bu işi yapmak istemiyor bu nedenlede Körfezspor u yeni kocaelispor yapacaklar ismide Kocaeli Fk olacak renkler yeşil siyah onaylandı ama isim federasyon tarafından onaylanmadı bakalım nasıl bir süreç olacak ama 2 yıl içinde yeni takım süper ligde olacak bu kesin çünkü Kocaelispor tesisleri yeni takıma devrediliyor maddi olarakta sınırsız bir maddi destek var.

kusura bakmayında bu söylediğiniz hiç bir mantıklı yanı yok ha belki siz belediyenin yapmak istediği şeyi söylüyosunuz o ayrı ancak 1966 da kurulan türkiye kupası bulunan bir kulübü kapatıp başka bir kulüp ortaya çıkarmak hiçte akıl karı değil.. peki kazandığı kupalarıda yeni kurulacak takımın müzesine mi koyacaklarmış.. eğer öyleyse neden 100 milyon lira borcu bahane gösterip ismini değiştiriyorlar.. gerçekten anlamsız hareketler..

zucchero
3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 14:43

İzmit İsmetpaşa Stadyumu ile ilk tanışma, Hodri Meydan'dan muhteşem tribün, Sinan Pektemek'ten akıl dolu gol, maç sonu Başkan Bahri Yavuz'un taraftarla bütünleşmesi ve Hodri Meydan tribün lideri Enver Güler'le röportaj. Hepsi 3. Lig 3. Grup'un 20. haftasında oynanan Kocaelispor - Tekirdağspor maçının tribünden hikayesinde...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET