Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Misafir 18b

1 yıl önce - Prş 20 Ekm 2016, 21:17

Bu kent işçi kenti değil mi? Şu bizim başka futbol kluplerine sponsor olan devleri besleyen insanlar Kocaelide yaşamıyor mu? Şu işçisi, teknisyeni, mühendisi bir gün Kocaelispor formasıyla işe gidip patronunu protesto etse?

Bu 800 bin Euro konusu bir şekilde çözülür, Kocaeli tukurse o para hemen çıkar. Hiçbir klüp ve taraftarının desteğine ihtiyaç yok.

Ana problem bu kentin işçisinin, teknisyeninin, muhendisinin, doğasının ustunden geçinen fabrikaların bu şehrin takımına sponsor olarak destek vermemesi ya da verememesi! Bu sorunu işçi kentinin işçisi çözer. Problem 800 bin Euro bulunması değil.

cCcenk38
1 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 16:51

Şu an yurt dışındayım. Bu yardım biletlerini internetten alamam mı?

emrahozsahin
1 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 19:32

Kulübün banka hesapları hacizli. Zaten kulübün borcu olmasa bir suru proje hayata geçecek ama hep takılıyor bir yerlere

serkan çınar
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 10:00

sorunun ilk etabı çözüldü fifaya parayı kentkonut ödeyecek sanırım akabinde kev arazisi kent konuta devredilip tüm borçlar kapatılacak.

tolgach
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 10:03

Borcun kapatılması güzel ancak asırlık çınar ne zaman sahiplenilecek ? çok üzülüyorum çok.

Misafir 28a

1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 10:23

Zaten bu bir sahiplenmedir büyükşehir belediyesi olayın dışında kalıyordu düne kadar ama şimdi büyükşehirin şirketi kent konut 2,5 trilyon borcu ödüyor.

Cenk Gültekin
site denetçisi

1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 11:13

Bu bir başlangıç olsun, hadi bakalım..
Daha öncede söyledim Boluspor'da olduğu gibi Bolu belediyesine ait tüm otoparkların geliri Boluspor'a kalıyor..

Aynı şeyi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de yapabilir..

zucchero
3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 14:36

İzmit İsmetpaşa Stadyumu ile ilk tanışma, Hodri Meydan'dan muhteşem tribün, Sinan Pektemek'ten akıl dolu gol, maç sonu Başkan Bahri Yavuz'un taraftarla bütünleşmesi ve Hodri Meydan tribün lideri Enver Güler'le röportaj. Hepsi 3. Lig 3. Grup'un 20. haftasında oynanan Kocaelispor - Tekirdağspor maçının tribünden hikayesinde...

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET